OpowiadaniaNieznana Cesarzowa Ha Na:

Wprowadzenie:

Opowiadanie obrazuje przygody wnuczki Seung Nyang z dramy Empress Ki, lecz jeśli nie oglądałeś dramy nie przejmuj się tym, gdyż opowiadanie jest kompletnie o czymś innym.
Ha Na to młoda księżniczka i dziedziczka tronu cesarskiego, która powraca do Yuan po latach wraz z rodzicami. Poznaje tam tajemniczego chłopaka o imieniu Yi Han, który ucieka przed strażami cesarskimi, oraz młodego i uzdolnionego generała Sung Sana. Cała ta trójka zostanie wmieszana w trójkąt miłosny, zdradę, walkę, którą muszą wygrać by zaprowadzić pokój w cesarstwie. Lecz wszystko nie jest takie łatwe, gdyż istnieje pewna osoba, która chce obalić cesarza i samemu przejąć rządy...

Gatunek: Romans, Historyczny, Dramat, Zemsta

Rozdział II
Rozdział III
Rozdział IV
Rozdział V
Rozdział VI
Rozdział VII
Rozdział VIII
Rozdział IX
Rozdział X
Rozdział XI
Rozdział XII
Rozdział XIII 
Rozdział XIV 
Rozdział XV
Rozdział XVI
Rozdział XVII
Rozdział XVIII
Rozdział XIX
Rozdział XX
Rozdział XXI
Rozdział XXII
Rozdział XXIII
Rozdział XXIV
Rozdział XXV 
Rozdział XXVI
Rozdział XXVII 
Rozdział XXVIII 
Rozdział XXIX 
Rozdział XXX 

Koniec 1 serii 

Smoczy Tron

(2 seria Nieznanej Cesarzowej Ha Ny!) 

Wprowadzenie:


Ha Na jako młoda cesarzowa dobrze się sprawuje, lecz niestety będąc jeszcze niedoświadczoną władczynią pomagają jej ministrowie. Cesarstwo japońskie nie zgadza się z wyborem Ha Ny na cesarzową, więc zrywa sojusz podpisany z ojcem dziewczyny Ayushidarą sprzed lat. Razem z Goryeo, które ma dość bycia zależne od sąsiedniego Joseon połączyli swoje siły by zniszczyć potomkinie smoczej dynastii. Niestety siły wroga są za silne, więc pałac cesarski w Joseon zostaje przechwycony przez Japończyków, którzy chcą włączyć jeszcze resztę kraju do swojego cesarstwa niszcząc i zabijając wszystko i wszystkich co staną im na drodze. 

Druga seria będzie pełna zdrad, miłości, zemsty, nienawiści, rozpaczy i oczywiście nadziei na wygraną

Gatunek: Romans, Historyczny, Dramat, Zemsta

Pretend Idol

Wprowadzenie:

Seo Hyun jest zwykłą licealistką, której wielkim marzeniem jest zostać idolką. Niestety nie może wziąć udział w przesłuchaniach, ponieważ jej stan zdrowia nie pozwala jej na to. Pewnego dnia o mało nie zostaje potrącona motorem przez jedną z najbardziej znanych gwiazd kpopu Hyun Mina. 
W szpitalu Seo Hyun dowiaduje się, że jest jeszcze gorzej niż myślała, gdyż umrze, jeśli nie zrobi transplantacji serca. Wtedy dziewczyna postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i zapisała się do programu Pretend Idol. Zwycięzca będzie mógł zadebiutować jak solista na scenie koreańskiej. Seo Hyun wiedziała, że to jej jedyna nadzieja by spełnić marzenia przed śmiercią.... Jednak to wszystko nie było takie łatwe, jak na początku spodziewała się dziewczyna...

Gatunek: Romans, Dramat, Muzyka, Sci-fi 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz