OpowiadaniaCinderella DreamWprowadzenie:

Se Rim jest Koreanką mieszkającą w Polsce. Chodzi ona do prestiżowego liceum, lecz jest tam prześladowana przez swoich kolegów przez to, że jej rodzina jest biedna. Se Rim po upadku przedsiębiorstwa swojego taty i ucieczce matki postanawia sama spłacić długi pracując po nocach. 
Licealistka jest fanką piosenkarza o imieniu Min Ho, który swoją muzyką zawładnął całą Azją. 
Se Rim pewnej nocy śni się dziwny sen. Znalazła się ona w Seulu niedaleko jej idola. 
Jak się potem okazało to wcale nie był sen. Dziewczyna zyskała umiejętność teleportacji swojej duszy w dowolne miejsce na Ziemi, dzięki czemu może w końcu spełnić swoje marzenia, a na dodatek jedynie Min Ho może zobaczyć ją jako ducha. Jednak jak się okazuję wszystko ma swoje haczyki, jeśli Se Rim powie komuś o swojej mocy lub powie Min Ho, że tak naprawdę nie jest duchem to jej zdolności znikną na zawsze....

(Wkrótce)Alternatywa


Min Hyuk to licealista który pewnego dnia wypowiada życzenie by nigdy się nie urodzić przez to, że wszystko się zaczęło sypać w jego życiu. Na skutek życzenia Min Hyuk umiera, a wszystkie wspomnienia z nim związane zostają wymazane z innych ludzi. Wszystko to zostało zastąpione wspomnieniami z dziewczyną o imieniu Rae Mi, która 18 lat temu miała się urodzić zamiast Min Hyuka, lecz los odebrał jej tą szanse, a teraz postanawia ją zwrócić. Chłopak chcąc wrócić musi sprawić by Rae Mi sama zrezygnowała z życia wypowiadając te same słowa co on... Jednak nie jest to takie proste jak się może wydawać, gdyż na chłopaka czeka wiele wyzwań i niebezpieczeństw. 

Gatunek: Dramat, Romans, FantasyNieznana Cesarzowa Ha Na:

Wprowadzenie:

Opowiadanie obrazuje przygody wnuczki Seung Nyang z dramy Empress Ki, lecz jeśli nie oglądałeś dramy nie przejmuj się tym, gdyż opowiadanie jest kompletnie o czymś innym.
Ha Na to młoda księżniczka i dziedziczka tronu cesarskiego, która powraca do Yuan po latach wraz z rodzicami. Poznaje tam tajemniczego chłopaka o imieniu Yi Han, który ucieka przed strażami cesarskimi, oraz młodego i uzdolnionego generała Sung Sana. Cała ta trójka zostanie wmieszana w trójkąt miłosny, zdradę, walkę, którą muszą wygrać by zaprowadzić pokój w cesarstwie. Lecz wszystko nie jest takie łatwe, gdyż istnieje pewna osoba, która chce obalić cesarza i samemu przejąć rządy...

Gatunek: Romans, Historyczny, Dramat, Zemsta

Rozdział II
Rozdział III
Rozdział IV
Rozdział V
Rozdział VI
Rozdział VII
Rozdział VIII
Rozdział IX
Rozdział X
Rozdział XI
Rozdział XII
Rozdział XIII 
Rozdział XIV 
Rozdział XV
Rozdział XVI
Rozdział XVII
Rozdział XVIII
Rozdział XIX
Rozdział XX
Rozdział XXI
Rozdział XXII
Rozdział XXIII
Rozdział XXIV
Rozdział XXV 
Rozdział XXVI
Rozdział XXVII 
Rozdział XXVIII 
Rozdział XXIX 
Rozdział XXX 

Koniec 1 serii 


Smoczy Tron

(2 seria Nieznanej Cesarzowej Ha Ny!) 

Wprowadzenie:


Ha Na jako młoda cesarzowa dobrze się sprawuje, lecz niestety będąc jeszcze niedoświadczoną władczynią pomagają jej ministrowie. Cesarstwo japońskie nie zgadza się z wyborem Ha Ny na cesarzową, więc zrywa sojusz podpisany z ojcem dziewczyny Ayushidarą sprzed lat. Razem z Goryeo, które ma dość bycia zależne od sąsiedniego Joseon połączyli swoje siły by zniszczyć potomkinie smoczej dynastii. Niestety siły wroga są za silne, więc pałac cesarski w Joseon zostaje przechwycony przez Japończyków, którzy chcą włączyć jeszcze resztę kraju do swojego cesarstwa niszcząc i zabijając wszystko i wszystkich co staną im na drodze. 

Druga seria będzie pełna zdrad, miłości, zemsty, nienawiści, rozpaczy i oczywiście nadziei na wygraną

Gatunek: Romans, Historyczny, Dramat, Zemsta

Pretend IdolWprowadzenie:

Seo Hyun jest zwykłą licealistką, której wielkim marzeniem jest zostać idolką. Niestety nie może wziąć udział w przesłuchaniach, ponieważ jej stan zdrowia nie pozwala jej na to. Pewnego dnia o mało nie zostaje potrącona motorem przez jedną z najbardziej znanych gwiazd kpopu Hyun Mina. 
W szpitalu Seo Hyun dowiaduje się, że jest jeszcze gorzej niż myślała, gdyż umrze, jeśli nie zrobi transplantacji serca. Wtedy dziewczyna postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i zapisać się do programu Pretend Idol. Zwycięzca będzie mógł zadebiutować jak solista na scenie.
Seo Hyun wiedziała, że to jej jedyna nadzieja by spełnić marzenia przed śmiercią.... Jednak to wszystko nie było takie łatwe, jak na początku spodziewała się dziewczyna...

Gatunek: Romans, Dramat, Muzyka, Sci-fi 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz