piątek, 12 sierpnia 2016

Jak odblokować zablokowane dramy na vikiPrzedstawię wam to w krótkiej historyjce.


"Tyle tych dram, ale wszystko już oglądałem...."


"O jakaś nowa, obejrzę trailer! " 


"OMG! Kocham to! Szybko włączamy viki!"


~~~~...


"To cholerstwo znowu mi niszczy życie... "


( Koniec) 


Teraz wam pokaże jak zaradzić takiej sytuacji :D

1. Jeśli macie Chrome to będzie łatwiej. Wchodzicie w ustawienia przeglądarki.
2. Klikacie na rozszerzenia, pobierz więcej rozszerzeń.
3. Dodajesz anonymoX
4. Włączasz jeszcze raz ta dramę na viki. ( w prawym, górnym rogu będziecie mieć tą aplikacje i tam zmieniacie sobie adres ip np. na Niemcy.
5. Odświeżcie stronę z odcinkiem i wam się normalnie załaduje, jak to się już stanie wyłączacie aplikacje i tak z każdym odcinkiem.

( Nie odpowiadam za to, że aplikacja może coś robić z komputerem, dlatego też polecam, by ją skasować po oglądnięciu dramy, ja tak robię i nic mi się nie dzieje z przeglądarką)

7 komentarzy:

 1. czy ten program jest darmowy ?

  OdpowiedzUsuń
 2. cześć mam nie typową prośbę bo viki zoastało wszystko zmienione i nie moge ustawić napisy po polsku chociaż drama jest tłumaczona więc wiesz jak temu zaradzić ?
  P.S. nie mogę sie doczekać na kolene nowe posty oraz na wywiad z aktorami W i Doctors :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, sprawdziłam viki i nie widzę tam żadnych zmian. Mogłabyś/byś bardziej opisać swój problem? Postaram się pomóc :) Pomocne by również było gdybyś mi napisała/ał o jaką dramę ci chodzi

   Usuń
  2. przepraszam za kłopot ale wszystko wróciło do normy :) po prostu nie dało się przesunąć żeby wybrać polski język :/

   Usuń
 3. Dziwię się że polecasz Viki. Jest to strona na której są najgorsze tłumaczenia dram. Jedną z nich jest np. "Smile,you" a jest ich niezliczona ilość. Nie dość że tłumaczenie jest chyba translatorem albo z angielskiego przetłumaczone automatycznie na polski, bez poprawek. Istne masło maślane. Do tego jeszcze dochodzi powiadomienie ile w procentach przetłumaczony jest dany odcinek. Podają np. 90% a tak na prawdę to jest jakieś 60 %. Dialogi są z czapy wzięte. Aktorzy "gadają" a napisy stoją w miejscu. Nie ma żadnej spójności nie ma żadnego sensu. Dramy są nie pokończone. Ale Teamy, lub grupy tłumaczące apelują " Nie kradnijcie naszych napisów, nie kradnijcie naszej ciężkiej pracy" itd. A co tam jest do wzięcia. Sam zlepek słów bez składu i ładu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie napisałam, że ja polecam tylko wytłumaczyłam jak ominąć dany komunikat. Akurat zgodzę się z tobą bo teraz jest dużo lepszych stron z tłumaczeniami dram.Typu drama queen czy drama online, jednak przedtem to właśnie na viki było najwięcej dram dostępnych, dlatego była najbardziej znana. Teraz viki jest beznadziejne bo nie dość, że tak jak wspominałaś dialogi są bezsensowne to wprowadzono viki pass i reklamy co ileś tam minut.

   Usuń