środa, 3 sierpnia 2016

Close Range Love (Kinkyori Renai)Streszczenie:


Yuni Katsurugi to najmądrzejsza uczennica w całej szkole, jednak jedyną rzeczą, w której nie jest dobra jest angielski, przez co zmuszona jest mieć dodatkowe lekcje. Jej nauczycielem jest obiekt westchnień wszystkich uczennic w jej szkole Haruka Sakurai.

Czy dzięki tym lekcą ta dwójka poczuje coś do siebie? Czy marzenie Yuni o studiowaniu za granicą spełni się? Czy dziewczyna zdobędzie serce Haruki?


Kadry z filmu:
 Moja opinia:


Szczerze powiem, że film spodobał mi się. Był on dość nieprzewidywalny i ciekawy. Gra aktoska była również dobra, chodź główna bohaterka nie była bardzo przekonująca, lecz główny bohater był cudowny. Postacie były czymś zwykłym jak na japoński film, bo jest bardzo dużo produkcji romantycznych odgrywających się w szkole,  jednak ta miała coś w sobie :)


Fabuła zawierała związek między nauczycielem, a uczennicą, więc można powiedzieć, że była to zakazana miłość, więc główni bohaterowie często nie mogli wyrazić swoich prawdziwych uczuć. 


Jednak uważam, że film jest naprawdę miły w oglądaniu, nie nudziłam się przy nim, Jeśli ktoś z was chce coś oglądnąć, ale nie ma czasu na dramę to zachęcam do oglądnięcia tego filmu. A przy okazji będziecie mogli mieć okazje pooglądać Tomohisę <3 XD

Ocena: 8/10
Gatunek: Romans, Szkoła
Rok produkcji: 2014


Trailer:
W rolach głównych:Tomohisa Yamashita jako Haruka Sakurai


Nana Komatsu jako Yuni Kururugi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz