niedziela, 31 lipca 2016

The King 2 HeartsStreszczenie:


Korea jest monarchią konstytucyjną. Lee Jae Ha to młody książę, który niezbyt jest zaciekawiony przejęciem tronu, bo jego starszy brat miał być królem. Jae Ha jest dość nieznośny, więc kiedy zostaje wysłany do wojska jego brat ma nadzieję, ze zmądrzeje. Kim Hang Ah to natomiast "gwiazda północnokoreańskich sił specjalnych" Jest ona bardzo utalentowaną dziewczyną, która wciąż nie wyszła za mąż. Północ i Południe postanawiając zawrzeć pokój by wziąć udział w międzynarodowych zawodach wojskowych, z tego powodu z Północy wybranych trzech reprezentantów, którzy połączą siły z reprezentantami Południa. Wśród nich znajduje się Jae Ha i Hang Ah. Na początku mimo iż się nienawidzą z czasem obydwoje zaczynają zmieniać zdanie o sobie, a już w szczególności przez to, że mają dzielić ten sam pokój, a Hang Ah została trenerką Jae Hy. Lecz wszystko się zmienia, gdy jego brat zostaje zamordowany, a on sam zostaje królem....

Czy Jae Ha poczuje coś do Hang Ah? Kto zabił jego brata? Jak potoczą się losy bohaterów? Kadry z dramy:Moja opinia:

Do dramy zachęciła mnie główna aktorka Ha Ji Won. Oglądałam już z nią większość dram, ale tej jakoś nie mogłam zacząć. Jednak kiedy już obejrzałam pierwszy odcinek nie mogłam się oderwać. Cała fabuła jest czymś nowym i wciąga niesamowicie. Jeśli podobała wam się drama Empress Ki z Ha Ji Won, to ta produkcja na pewno też stanie się jedną z waszych ulubionych, bo można powiedzieć, że jest to Cesarzowa Ki w nowoczesnych czasach :) Do głównych ról wybrali bardzo popularnych i świetnie grających aktorów. Lee Seung Gi nie raz zaskoczył mnie swoim talentem aktorskim, tak samo było tutaj ^^ Wątek romantyczny między głównymi bohaterami był bardzo widoczny, nic nie irytowało widza, wszystko dopełniało piękną całość, a już szczególnie muzyka.


Z postaci drugoplanowych to siostra Jae Ha i Si Kyung niezwykle do siebie pasowali. Ich wątek poboczny również bardzo zaciekawiał, szczególnie, że dziewczyna miała dość dużo problemów przez to, że była księżniczką.  Niezmiernie lubiłam sceny walki, lub sceny, kiedy Ha Ji Won trzymała broń (Do twarzy jej z nią XD) Ogólnie to ta aktorka słynie z dram akcji, więc pasowała do tej produkcji idealnie. 


Bardzo polecam wam tą dramę. jest bardzo wciągająca i zaskakuje z każdym odcinkiem. Mimo iż jest to dramat są też momenty zabawne. Do tego jest pełna zwrotów akcji, więc nie będziecie się nudzić~! 

Ocena: 9/10
Gatunek: Romans, Dramat
Liczba odcinków: 20
Rok emisji: 2012


Muzyka z dramy:


"First Love"


"Love Is Crying"


"Missing You Like Crazy"


"Only You"


Dodatek: Zdjęcia z planu:Trailer:lub 


W rolach głównych:Lee Seung Ki jako Lee Jae Ha


Ha Ji Won jako Kim Hyang Ah


Jo Jung Suk jako Eun Si Kyung


Lee Yoon Ji jako Lee Jae Shin


Yoon Je Moon jako Kim Bong Goo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz