niedziela, 31 lipca 2016

Good Morning CallStreszczenie:


Nao to zwykła licealistka żyjąca sama, ponieważ jej rodzice mieszkają na wsi. Dziewczyna w końcu znalazła dla siebie mieszkanie, lecz na miejscu okazuje się, że razem z najprzystojniejszym chłopakiem w jej szkole, Hisashim zostaje oszukana, przez co są zmuszeni zamieszkać razem.

Czy jakieś uczucie narodzi się między tą dwójką? Czy ktoś inny będzie chciał zdobyć Nao? Kim jest Yuri? Kadry z dramy:


Moja opinia:


Powiem szczerze, że tęskniło mi się za japońskimi, szkolnymi romansami. Te produkcje zawsze wydawały mi się takie prawdziwe, lecz po obejrzeniu tej dramy muszę powiedzieć, że pierwszy raz wczułam się tak w japońską dramę szkolną. Historia nie jest czymś nowym, bo często w japońskich produkcjach występuje pomysł, że główni bohaterowie zamieszkują ze sobą jak np w filmie L-DK. 


Moimi ulubionymi bohaterami byli Issei i Daichi. (Uwielbiam ich) Co do głównych bohaterów to niezbyt lubiłam Hisashiego, bo jego postać wcale nie pokazywała uczuć, była dość obojętna co przyprawiało mnie o irytację >.<  Główna bohaterka natomiast według mnie wkurzała tym ciągłym lataniem za Hisashim, do tego była bardzo zazdrosna. Ale jak już mam wybierać pomiędzy głównymi bohaterami to wolałam Nao.  Produkcje można podzielić na dwa sezony, ponieważ w połowie dramy występuje Daichi, a w drugiej Issei. Obydwoje bardzo troszczyli się o Nao i pokazywali, że na niej im zależy, w przeciwieństwie do Hiashiego T.T 
 (A oprócz tego byli przystojni XD) 


Gra aktorska według mnie nie była na jakimś wysokim poziomie, ale jednak tak bardzo nie rzucała się w oczy. Muzyka bardzo fajnie budowała klimat produkcji.  Produkcje mimo wszystko polecam, bo miło spędziłam z nią czas ! :) 


Ocena: 7/10
Gatunek: Romans, Szkoła, Komedia
Liczba odcinków: 17
Rok emisji: 2016


Muzyka z dramy:


"The End Of The World"
Zdjęcia z planu:Trailer:W rolach głównych:Fukuhara Haruka jako Yoshikawa Nao


Shiraishi Shunya jako Uehara Hisashi


Sakurada Dori jako Shinozaki DaichiKentaro jako Icchan

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz