czwartek, 28 lipca 2016

Ouran Highschool Host ClubStreszczenie:


Haruhi przyszła do szkoły dla bogaczy ze względu stypendium socjalnego. Już pierwszego dnia szukając miejsca do nauki stłukła wazę w Klubie Hostów w swojej szkole. Ich szef postanowił, że odpracuje ona te pieniądze jako host w ich klubie. Problem w tym, że on nie wiem, że Haruhi to dziewczyna, gdyż wygląda ona jak chłopak.

Czy szef Host Klubu dowie się, że Haruhi to dziewczyna? Co się przytrafi Haruhi jako hostowi? 


Kadry z dramy:
 

Moja opinia:


Według mnie drama jest dość nudna. Nie ma  niej jakiś takich głębszych wątków, wszystko skupia się na komedii. Można powiedzieć,  że ta drama jest tak głupia, że aż śmieszna.  Główni aktorzy fajnie utożsamili się z bohaterami z mangi i anime. Takumi był odegrany perfekcyjnie. 


Wśród Klubu Hostów moimi ulubieńcami byli Kyoya, Kaoru i Hikaru. Wątek romantyczny w dramie nie został jakoś bardzo przedstawiony, można powiedzieć, że mało było nawet scen romantycznych. Każdy odcinek nawet nie nawiązywał do poprzedniego, więc każdy to całkiem inna historia.


Co moge więcej napisać.... Drama nie jest czymś nadzwyczajnym, ale przynajmniej poprawia humor, więc na nudne wieczory jak znalazł :) 

Ocena: 6/10
Gatunek: Komedia, Szkoła
Liczba odcinków: 11
Rok emisji: 2011


Opening:Trailer:W rolach głównych:Kawaguchi Haruna jako Fujioka Haruhi


Yamamoto Yusuke jako Suou Tamaki


Daito Shunsuke jako Ootori Kyoya


Nakamura Masaya jako Morinozuka "Mori" Takashi


Chiba Yudai jako Haninozuka "Honey" Mitsukuni


Takagi Shinpei jako Hitachiin Hikaru i Takagi Manpei jako Hitachiin KaoruBrak komentarzy:

Prześlij komentarz