niedziela, 14 sierpnia 2016

I do, I doStreszczenie:


Ji An jest sławną projektantką butów po trzydziestce. Kobieta nie ma jeszcze męża ani dzieci. W pracy jest bardzo surowa, więc jej współpracownicy nazywają ją Meduzą. Pewnego dnia poznaje Tae Kanga młodszego od siebie chłopaka, który chce związać swoje życie z projektowaniem butów. Los niestety sprawił, że ta dwójka spędziła ze sobą noc. Po kilku tygodniach okazuje się, że Ji An jest w ciąży... Kobieta zdecydowała się sama wychować dziecko, lecz nagle dowiaduje się, że Tae Kang zatrudnił się w firmie, gdzie i ona pracuje. Na dodatek Ji An spotkała na zaaranżowanej randce mężczyznę jej marzeń Eun Sunga.

Co zrobi Ji An? Powie o dziecku Tae Kangowi? Jak potocza się jej relacje z Eun Sungiem, gdy dowie się, że kobieta jest w ciąży? Kadry z dramy:
Moja opinia:


Buty, buty, buty i jeszcze raz buty! O tym jest ta drama T.T. Niby jest tam wątek romantyczny i do tego główna bohaterka jest w ciąży, ale wszystko się ciągnie niemiłosiernie, każdy odcinek nudzi, można powiedzieć, że ta produkcja to flaki z olejem.... Jedyną nadzieję pokładałam w doktorku, bo on nieźle mieszał od początku :D Mimo wszystko gra aktorska była na dobrym poziomie ;)
Muzyka jednak była całkiem przyjemna, jak i niektóre sytuacje w dramie, bo nieźle bawiły i rozśmieszały. 


Ocena: 5/10
Gatunek: Komedia, Romans
Liczba odcinków: 16
Rok emisji: 2012


Muzyka z dramy:


"That Girl Over Flowers"

Trailer:


W rolach głównych:Kim Sun Ah jako Hwang Ji An


Lee Jang Woo jako Park Tae Kang


Park Gun Hyung jako Jo Eun Sung


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz