niedziela, 14 sierpnia 2016

Atashi No DanshiStreszczenie:


Chisato jest bezdomną dziewczyną z długami ojca ukrywająca się przed lichwiarzami. Pewnego dnia, kiedy jest przez nich goniona a ratunek przychodzi jej Shinzo i płaci za nią jej dług. Shinzo w zamian chce by została jego żoną, gdyż nie zostało mu dużo życia. Dziewczyna zgadza się ponieważ jeśli to zrobi nie będzie musiała oddawać długu. Po śmierci Shinzo dziewczyna jest zmuszona zamieszkać z jego przybranymi synami i spełniać cele matki by zmienić ich charaktery, gdyż był to drugi warunek zmarłego. 

Czy Chisato spełni wszystkie warunki? Co się kryje za celami matki? Czy w końcu znajdzie rodzinę w przybranych synach Shinzo?


Kadry z dramy:


Moja opinia:


To jedna z moich pierwszych japońskich dram, więc mam do niej sentyment. Niedawno znowu ją ogladnęłam by napisać dla was recenzje :D Fabuła skupia się na zmienieniu charakterów wszystkich braci i wypełnieniu przez główą bohaterkę umowy, więc jest to coś nowego, prawda? 
Fabuła niesamowicie wciąga z każdym odcinkime. Moimi ulubionymi postaciami byli Shun, Chistato, Masaru i Satoru. Bardzo chciałam by w dramie był wątek romantyczny Shuna i Chisatao *.*. Ogólnie to każdy z braci reprzentował cąłkiem inny charakter, więc dzięki temu ta produkcja jest komedia, bo chyba każdy kto to ogladłą przyzna mi rację, że tu można śmiać się godzinami. 


Jedną najważniejszą rzeczą jest to, ze nie jest to jakas tam głupia komedia. Jest to komedia, ale uukazująca przywiązanie, przyjażć, jak i sprzeczki rodzinne między braćmi. Wszystkie kłopoty jakie mieli rozwiązywali z pomocą Chisato, więc dzięki temu drama jest przykładem przyjaźni i rodziny:) 


Bardzo polecam tą produkcje. Jest bardzo śmieszna, aktorzy bardzo zróżnicowani, a ich zachowanie nie pozwoli wam się nudzić! ;)

Ocena: 9/10
Gatunek: Komedia
Liczba odcinków: 11
Rok emisji: 2009


Muzyka z dramy:


"Girl Next Door"


Trailer:W rolach głównych:Horikita Maki jako Mineta Chisato


Kaname Jun jako Okura Fuu (pierwszy syn)


Okada Yoshinori jako Okura Takeru (drugi syn)


Mukai Osamu jako Okura Sho (trzeci syn)


Yamamoto Yusuke jako Okura Masaru (czwarty syn)


Seto Koji jako Okura Satoru (piąty syn)


Okayama Tomoki jako Okura Akira (szósty syn)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz