środa, 24 sierpnia 2016

Cheongdam Alice

Streszczenie:


Se Kyung to młoda projektantka, która nie może znaleźć pracy ze wzgledu na to, że nie ma markowych ubrań i nie uczyła się zagranicą. Pewnego dnia poznaje Seung Jo z którym miała stłuczkę samochodową. Chłopak jest sekretarzem prezesa Artemis, sławnej marki w Korei i na świecie. Se Kuing mimo iż bardzo się stara w swoim życiu zawsze większosć rzeczy jej nie wychodzi przez pieniądze, więc kiedy ponownie spotyka swoją rywalkę z liceum Yoon Joo prosi ją by nauczyła ją jak upolować sobie bogategatego męża. Yoon Joo przekazuje Se Kyung sekretny dziennik w którym jest zapisany cały plan jakiego ona użyła by uwieść swojego obecnego męża. Pierwszym zadaniem dziewczyny jest znaleźć mężczyznę, który wprowadzi ją do Cheongdam, tak jak biały królik zaprowadził Alicje do Krainy Czarów. Na horyzoncie pojawia się sławny projektant Tommy Hong, który jest idealnym białaym królikiem dla Se Kyung. Jednak dziewczyna napotyka powazny kryzys, gdyż zakochuje się w Sekretarzu Kimie, jednak Se Kyung nie wie, że to właśnie on jest prezesem marki Artemis, jednym z najbogatszych ludzi na Ziemi. 

Kogo wybierze Se Kyung? Czy wybierze miłość, czy pieniądze? Czy sekret wyjdzie na jaw? Jak potoczą się ich losy? 


Moja opinia:

Drama według mnie jest bardzo fajna i miła w oglądaniu. Fabuła skupia się na Rich Guy, poor Woman, więc jest to dosc oklepane, jednak ta produkcja naprawdę ciągnie do siebie z każdym odcinkiem . Role główne obsadzili tutaj świetni aktorzy, którzy podnoszą poziom dramy jeszcze wyrzej. Shi Hoo jak zawsze idealny w komedia. Uwielbiam go tutaj! :D
Główna bohaterka była bardzo dobrze przyjmowana przez widzów, ie była irytuująca jak w większości innych dram są one :D. Geun Young zagrała bardzo dobrze Se Kyung nic dodać nic ująć, tak samo jest z Shi Hoo, który zagrał tutaj Seung Jo. Jag odpały w niektórych scenach zwalały mnie z krzesła. On jest mistrzem komedii hahah


Chemia między głównymi bohaterami była bardzo normalna, ni tak przesadzona, jak czasem gdzieś indziej, tutaj wszystko było aż zbyt naturalne :D Ich wątki romantyczne zazwyczaj wprawiały w śmiech, ale czasami i polały się łzy ;( Jesli chodzi o postać Yoon Joo to aktorka bardzo mnie sobą zaciekawiła, jej gra aktorska również była bardzo dobra, więc nawet zaczełam oglądać dramę Who Are you z nią. 


Muzyka z produkcji również bardzo mi się spodobała, a już szczególnie "It's Okay" zapadło mi w pamięci :D Bardzo polecam dramę, bo jest to jedna z fajniejszych komedii ;)

Ocena: 9/10
Gatunek: Komedia, Romans, 
Rok produkcji: 2012/1013
Liczba odcinków: 16Muzyka z dramy:

" It's Okay""Love Like This "


" Daddy Long Legs"Trailer:W rolach głównych:Moon Geun Young jako Han Se Kyung


Park Shi Hoo jako Cha Seung Jo


Kim Ji Suk jako Tommy Hong


So Yi Hyun jako Seo Yoon Joo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz