środa, 27 stycznia 2016

Jin Yi Han chciałby zagrać w romantycznej dramie wraz z Ha Ji Won!


Jin Yi Han "Chciałbym wystąpić w romantycznej dramie z Ha Ji Won. Ona jest naprawdę charyzmatyczną aktorką"

image

Aktor Jin Yi Han chwalił aktorkę Ha Ji Won za jej umiejętności aktorskie i charakter. 
Aktor miał wywiad dla Newsen pierwszego lipca, który odbył się w kawiarni Sinsa-dong, Gangnam-gu w Seulu. Wspomniał on, że pracował wcześniej z Ha Ji Won przy dramie "Empress Ki", która była nadawana w poniedziałek i wtorek na MBC. W dramie aktor grał "doradce" Tal Tala, który pomagał urodzonej w Goreyo, Seung Nyang ( grana przez Ha Ji Won). Aktorka była bardzo zaradna i posiadała swój urok.


Aktor wspomniał " Naprawdę lubiłem pracować z Ha Ji Won, nie byliśmy jedyni (razem) w scenach, ale podczas przygotowywania się lub, gdy graliśmy to pomagaliśmy sobie nawzajem. Podczas nagrywania dramy Ha Ji Won robiła dużo żartów innym aktorom, ale i również rozmawiała z nami o wyrażaniu emocji postaci. Rozmawialiśmy naprawdę dużo, wymienialiśmy się radami, które były potem bardzo pomocne"


Jin Yi Han dodał " Gdy aktor dyskutuje z jego kolegami to można powiedzieć, że jest to korzystne dla obu stron. Ha Ji Won włożyła wielki wysiłek, aby zagrać wszystkie swoje uczucia, dzięki czemu udało się nam sfilmować wiele dobrych scen"


Jin Yi Han " Ha Ji Won i ja jesteśmy w tym samym wieku, więc podczas kręcenia nie było dużo formalności miedzy nami" powiedział również " W oczach naszych kolegów z dramy Ha Ji Won jest bardzo ładną i charyzmatyczną aktorką. Ona nie tylko skupia się na własnych działaniach i grze aktorskiej, ale także daje profesjonalne rady innym aktorom. Jeśli moim następnym projektem będzie drama romantyczna to chciałbym by u mego boku grała Ha Ji Won. Bardzo chciałbym zagrać w takiej dramie, ponieważ wcześniej nie byłem w stanie wystąpić w romantycznej dramie w moich poprzednich projektach. Teraz czuję, że będę bardziej zrelaksowany aby pokazać tego rodzaju uczucia. 


2 komentarze:

  1. Wspaniała gra aktorska ,a te oczy?!! można z nich dużo wyczytać !

    OdpowiedzUsuń
  2. Obie postacie ciekawe nawet bardzo.Oglądanie filmu Cesarzowej ki sprawiło nam wielką radość.Poznanie kultury ogromna wiedza
    .Dzięki wszystkim aktorom.

    OdpowiedzUsuń