sobota, 9 stycznia 2016

My GirlStreszczenie:


Yoo Rin ma bardzo skomplikowane życie, ponieważ od dziecka uciekała z kraju do kraju wraz z ojcem, przez jego hazard. Dziewczyna ze swoją znajomością kilku języków zostaje przewodnikiem na wyspie Jeju. Wszystko było w porządku aż nie wrócił jej ojciec z nowymi długami. Yoo Rin została zmuszona znowu do ukrywania się by przeżyć. Zostaje bez domu, pieniędzy i z goniącymi ją gangsterami. W ty samym czasie Gong Chan (prezes wielkiej sieci hotelów) przyjeżdża na Jeju by odnaleźć swoją zaginioną kuzynkę by przed śmiercią jego dziadek mógł ją zobaczyć. Na wyspie poznaje naszą wielką kłamczuchę Yoo Rin...  Kilka sytuacji sprawiło, że chłopak poprosił dziewczynę o jednorazowe udawanie jego kuzynki -oczywiście dostanie za to solidne wynagrodzenie. Yoo Rin ze względu na problemy finansowe podejmuje się tego, ale sprawy komplikują się, gdy dziadek chłopaka nagle ozdrowieje, gdy zobaczy wnuczkę....Oprócz tego dziewczyna poznaje na Jeju wielkiego kobieciarza Jung Woo, który ocalił ją z rąk gangsterów. Do nich dochodzi nam jeszcze była narzeczona Gong Chana, sławna tenisistka Seo Hyun, która wróciła do Korei.


Czy Yoo Rin będzie mogła udawać młodszą kuzynkę Gong Chana? W którym z głównych bohaterów się zakocha? Czy Gong Chan wróci do Seo Hyun? Jak potoczą się ich losy?Kadry z dramy:


Moja opinia:


Myślę, że mimo iż jest to stara drama bo z 2005 roku to naprawdę jest świetna. Fabuła jest bardzo ciekawa, osobowości głównych bohaterów są genialne. Postać Yoo Rin jest naprawdę świetna, jej kłamstwa wpłynęły na całe jej życie, tak jak i na miłość. Chyba nigdy nie zapomne jaki żart zrobiła mojemu Jung Woo w saunie lol
Ona wraz z Gong Chanem tworzyli świetny duet, a oprócz tego chwile romantyczne między nimi "chwytały za serce". Aktorstwo Yoo Rin było bardzo wiarygodne,a aktorka, która ją grała bardzo dobrze przedstawiła nam jej postać i osobowość. Tak samo było u aktora grającego Gong Chana. Cały ich związek był bardzo romantyczny-tak jak lubię XD haha 


Jeśli chodzi o inne postacie to serce skradł mi Jung Woo-on był cudny, może dlatego, że gra go Lee Jun Ki! *o* Jego aktorstwo powaliło mnie, kiedy on płakał ja płakałam z nim ;(
Można powiedzieć, że ta drama jest czasami jak wyciskacz łez. Gong Chan i Jung Woo byli dla siebie jak bracia, ale gdy obydwoje zakochali się w jednej osobie drama stała się jeszcze bardziej interesująca- to co lubię XD Zabieganie Jung Woo o Yoo Rin było przesłodkie, a szczególnie jego rywalizacja w kinie z Gong Chanem o Yoo Rin :)


Kolejną główną postacią jest znienawidzona przeze mnie tenisistka Seo Hyun- jak ja jej nie cierpię, patrzeć na nią nie mogę.... Cała ta postać wprawiała mnie w białą gorączkę, może dlatego, że nie lubię jak pojawia się była dziewczyna głównego bohatera... Na początku dramy była jeszcze znośna, bo wydawała się miła i kochająca, ale w połowie stała się bardzo wredna...  Oprócz wątków głównych bardzo spodobała mi się rozwijająca się relacja między kolegą Yoo Rin, a sekretarką Gong Chana. Ta dwójka była przesłodka. Na początku wygląd kolegi głównej bohaterki był okropny, ale potem zmienił się nie do poznania, a jeśli chcecie wiedzieć dlaczego oglądnijcie dramę ;)
Oczywiście produkcja nie składa się z samej fabuły w grę wchodzi jeszcze muzyka, a tutaj była ona tak świetnie dobrana, że tworzyła nadzwyczajny klimat w dramie. Część muzyczna super odzwierciedlała uczucia bohaterów. Jednomyślnie mogę powiedzieć, że dramę warto oglądnąć, mimo iż jej jakość nie jest najlepsza :)

Ocena: 9/10
Gatunek: Romans, Komedia, Chaebole 
Liczba odcinków: 16Muzyka z dramy:


" HIGH QUALITY""The Mermaid Who Loved The Shark"


"Never Say Goodbye""Love Is Hard"


Trailer:
W rolach głównych:
Lee Dong Wook jako Seol Gong Chan


Lee Da Hae jako Joo Yoo Rin


Lee Joon Ki jako Seo Jung Woo


Park Si Yeon jako Kim Seo Hyun


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz