wtorek, 5 stycznia 2016

Lie To Me
Streszczenie:


Ah Jung jest kobietą pracującą w ministerstwie. Przez to, że jeszcze nie wyszła za maż, jej koleżanki nabijają się z niej. Dziewczyna będąc u kresu wytrzymałości z powodu spotkania z So Ran (jej byłej przyjaciółki, która odbiła jej ukochanego) zmyśliła, że również wyszła za mąż. Ki Joon jest prezesem słynnego hotelu w Korei. Spotyka on na swojej drodze Ah Jung, a przez różne dwuznaczne sytuacje inni zrozumieli, że to właśnie za niego wyszła za mąż. Oprócz tego dziewczyna spotyka młodszego brata Ki Joona, Sang Hee (nie wie, że jest jego bratem) Chłopak zaciekawiony kobietą, która dała mu po raz pierwszy kosza, postanawia zbliżyć się do niej by ją lepiej poznać, za czym idzie potem zakochanie się w Ah Jung. Na horyzoncie pojawia się również była narzeczona Ki Joona, Yoon Joo, która chce go odzyskać. 

Czy Ki Joon weźmie udział w kłamstwie dziewczyny? Jakie konsekwencje poniesie Ah Jung? Czy Yoon Joo na nowo zdobędzie serce Ki Joona, a czy Sang Hee uwiedzie swoja osobowością Ah Jung? 
Kadry z dramy:Moja opinia:


Myślę, że jest to dobra komedia romantyczna. Na początku drama naprawdę wciąga, ale w środkowych odcinkach robiło się trochę nudno...zero akcji....
Aktorzy byli świetnie dobrani. Najbardziej lubiłam Sang Hee. Był on postacią nadzwyczaj pozytywną i miłą do oglądania,w przeciwieństwie do tej byłej narzeczonej Yoon Joo. Po prostu patrzyć nie mogłam już pod koniec dramy na nią. Gdy ją widziałam to myślałam coś w stylu " Rany znowu ta nienormalna Francuska...". Co do charakterku Ah Jung to był naprawdę wspaniały. Jej pomysły i zachowanie były przezabawne, ale najlepsza i tak była w parze z Ki Joonem :D Ich romantyczne chwile aż "łapały za serce ^^"  Ogólnie fabuła nawet ciekawa, a muzyka bardzo przyjemna. 

Ocena: 7/10
Gatunek: Romans, Komedia, Chaebole 
Liczba odcinków: 16
Trailer:Muzyka z dramy:


"This is really goodbye"


"Walking on a cloud"


"I Belong to You"


"You're My Love"


Kadry z dramy:
Yoon Eun Hye jako Go Ah Jung


Kang Ji Hwan jako Hyun Ki Joon


Sung Joon jako Hyun Sang Hee


Jo Yoon Hee jako Oh Yoon Joo

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Komentujcie ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz