sobota, 23 stycznia 2016

Potwierdzone związki naszych gwiazd w 2015 roku


Styczeń:W tym miesiącu zaczęły krążyć plotki, że  aktorka Min Hyo Rin znana z filmu "Twenty" i dramy "Perseverance, Goo Hae Ra"umawiała się z Tae Yangiem z Big Bang. Wystąpili oni razem w teledysku Tae Yanga- "1AM" Ich związek został potwierdzony w lipcu przez YG Entertainment.
LutyShin Min Ah i Kim Woo Bin poznali się w lutym, kiedy brali udział razem w kampanii Giordano. Zaczęli się spotykać w maju ;) Na początku spotykali się potajemnie, ale media w Korei niczego by nie przepuściły, więc nakryli ich na związku. Mają nawet kilka zdjęć jak jeździli razem autem i jak Woo Bin odwiedził ją w domu. Shin Min Ah ma 31 lat, natomiast Kim Woo Bin 26- ich związek został potwierdzony.


Marzec
Ryu Seung Won  jest znany z roli w dramię "The Eccentric Daughter-in-law", natomiast Park Ha Sun jest rozpoznawalna przez rolę w "Three Days" Zagrali oni parę w produkcji "Three Days", było to ich pierwsze spotkanie, ale już rok później został potwierdzony ich związek. W tym również miesiącu został potwierdzony związek znanego aktora Lee Min Ho i Bae Suzy
 z miss A. Para spotykała się po kryjomu, ale zostali przyłapani razem w Paryżu i w Londynie, więc ich związek wyszedł na światło dzienne. Oczywiście ich agencje bardzo szybko potwierdziły ich relacje. 


MajBae Yong Joon znany z "Winter Sonata" i aktorka Park Soo Jin rozpoznawalna poprzez rolę w "Flower Boy Next Door" również są razem. Zaskoczyli oni swoich fanów wiadomością o zaręczynach i planowanym ślubie na jesień..... Po tej wiadomości wrócili z kolejną niespodzianką, którym był ślub w lipcu kilka miesięcy przez pierwotnym terminem. Won Bin i Lee Na Young zaczęli się spotykać już w 2012 roku, ale to w 2013 potwierdzili swój związek, natomiast w 2015 wzięli ślub. 


Lipiec
W lipcu wiele fanów k-popu dowiedziało się o związku aktora Lee Dong Gun i Ji Yeon  z zespołu 
T-ara. Para była niechętna do wyjawienia swoich relacji, ale po tym jak media dostrzegli ich jadzących posiłki razem wszystko zostało wyjaśnione. Lee Dong Gun i Ji Yeon spotkali się pierwszy raz na planie chińsko-koreańskiej produkcji. Agencja piosenkarki potwierdziła ich związek :)

GrudzieńAktor Lee Joon Hee ogłosił swoje plany dotyczące poślubienia modelki Lee Hye Jung. Para potwierdziła swój związek w sierpniu, kiedy została dostrzeżona na koncercie. Po raz pierwszy spotkali się oni na kolacji zorganizowanej przez ich przyjaciół. 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Największą plotką w 2015 roku był związek Lee Jong Suka i Park Shin Hye. 
W dramie "Pinocchio" było można wyczuć dużą chemię między nimi. Więc zaczęły się pojawiać plotki i pytania mediów. Oboje udzielili odpowiedzi, że nie jest to prawda. Dodatkowo aktorka wspomniała, że na poczatku roku spotykała się z kimś, ale nie powiedziała z kim.... 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz