piątek, 7 sierpnia 2015

Yamada-kun to 7-nin no Majo
Streszczenie: 

Yamada nieudolny uczeń, głupek szkolny, nagle zaczyna dostawać 99 punktów na egzaminach. Co się za tym kryję? Oczywiście jest to Shiraishi, dziewczyna która zamienia się ciałami z chłopakiem podczas testów. W zamian on w jej ciele daje nauczkę osobą, które jej dokuczały i prześladowały. A przyczyną  jest to, że pewnego dnia spadli razem ze schodów i pocałowali się, co doprowadziło do zamiany ciałami. Myamura, wiceprzewodniczący szkoły dowiaduje się o sekrecie tej dwójki i postanawia dowiedzieć się dlaczego tak się dzieję. We trójkę odkrywają legendę szkolną o 7 czarownicach, które mają różne nadprzyrodzone moce, badają to w "klubie zjawisk paranormalnych". Jedną z nich jest Shiraishi z mocą zamiany ciał, a drugą, członek samorządu Odagiri z mocą rzucania uroków. Odagiri całuje Yamade, ale dlaczego urok na niego nie działa? I dlaczego teraz sam morze rzucać uroki i zamieniać się ciałami z tym kogo pocałuję?
Kim jest reszta czarownic i jakie moce posiadają? I czemu przewodniczący szkoły tak interesuje się czarownicami, czy ta moc posiada jeszcze większą tajemnice? A która dziewczyna skradnie serce Yamadzie? 

Jeśli chcecie wiedzieć zapraszam do oglądania ! :) Drama na podstawie mangi *


Kadry z dramy: 

Moja opinia: 


Drama genialna, szczerze uwielbiam japońskie produkcję szkolna miłość plus komedia. Ta drama chyba pobiła rekord w pocałunkach :D
Aktorów do ról wzięli bardzo wiarygodnych i świetnych. Postać Yamady świetnie odegrał aktor. Moją ulubioną czarownicą była Shiraishi ;) Wiceprzewodniczący rozwalał mnie tymi pocałunkami co pięć minut. Ich mundurki szkolne były prześliczne*-* Żałuje tylko, że w czasie trwania dramy nie było, żadnej muzyczki ;( wtedy byłaby jeszcze lepsza, ale ogólnie jest super. Bardzo polecam!

Gatunek: Romans, Fantasty, Szkolne, Komedia
Ocena: 8/10 

Polecam fanom produkcji japońskich, jak i komedii i romansów!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Trailer: 
Zabawne momenty: J-drama Yamada-kun to 7-nin no majo ♥

J-drama Yamada-kun to 7-nin no majo ♥


J-drama Yamada-kun to 7-nin no majo ♥


Zdjęcia z planu: 


W rolach głównych: Nishiuchi Maryia jako Shiraishi Urara


Yamamoto Yusuke jako Yamada Ryu 


Ide Takuya jako Myamura Toranosuke


A co wy myślicie o tej dramie? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz