sobota, 29 sierpnia 2015

Dream High 2
Streszczenie:


Znowu wracamy do szkoły artystycznej Kirin. Tym razem pojawiają się nowi uczniowie, nowe gwiazdy i oczywiście inne piosenki. Hye Sung chce zostać piosenkarką, dlatego zaczeła tworzyć piosenki. Joo Yin ma zamiar zostać gwiazdą rocka, obydwoje chodzą do już upadającej szkoły Kirin.
Dwie grupy sławnych idoli I:DN i Hershe, przez wybryk na scenie, zostają wysłane do owej szkoły, mają się tam uczyć i poprawiać swoje umiejętności. Gdy przybywają do placówki, wszystko chcą mieć dla siebie i nie chcą dopuścić do tego innych uczniów. Hye Sung, Joo Yin jak i kilka innych uczniów będą musieli współpracować z tą gwiazdorską grupą. Przy tym pojawi się miłość, przyjaźń, nienawiść i i chęć spełnienia marzeń.

Czy Hye Sung spełni swoje marzenie? Jakie będzie miała relacje z Yoo Jinem, a jakie z jej ulubionym idolem z I;Dn- JB? Czy ich współpraca się uda? Jaką drogę, muszą przejść nim spełnią marzenia i za jaką cenę? 
Moja opinia: 

Po tym jak oglądałam Dream High to od razu wzięłam się też za drugi sezon. Według mnie obydwa są na podobnym poziomie. Scenariusz również jest podobny do pierwszego sezonu. Bardzo nie lubię aktorki Kang So Ry i na początku dramy nie przepadałam za jej postacią bo cały czas miała taki sam wyraz twarzy, jej gry aktorskiej w ogóle nie było widać. Dopiero pod koniec dramy pokazała jakieś większe emocje. Główna bohaterka była również bardzo irytująca, no ale co zrobić. Co do Jb to bardzo lubiłam tę postać, romantyczne sceny z nim i z Hye Sung były bardzo ciekawe i interesujące :D Aktor pokazał nam dobrą grę aktorska, taniec i śpiew. Teraz Rain, jest to tak zwana zła postać w dramie. Osobiście nie lubiłam tej postaci, bardzo mnie wkurzała, bo cały czas miałam w głowie "JB i Hye Sung muszą być razem, więc daj sobie spokój" :D Aktorka również świetnie zagrała wszystkie emocje, pod względem gry to jest tutaj lepsza niż  Kang So Ra. Teraz pora na Joo Yina, to również była postać bardzo ciekawa i interesująca. Gra u niego była dobra, taniec i śpiew też. Wszystkich aktorów miło się oglądało. Oprawa muzyczna była bardzo fajna i ciekawa tak samo tak scenografia :) Cały całokształt dramy jest ciekawy, więc polecam tę produkcje jak i pierwszy sezon każdemu.

Ocena: 8/10
Gatunek: Romans, Szkoła, Komedia, Muzyczne 


Muzyka z dramy: 


"Super Star"


"One Rainy Days" 


"Hello To Myself"


"B Class Life"Zdjęcia z planu:

Dream high 2 Behind the scene - dream-high-2 Photo

http://img.ohkpop.com/2012/02/13/uZ81Af25.jpg
http://rahmisukma44.files.wordpress.com/2012/03/foto-bts-dream-high-2-4-catatan-anikatik-blogspotcom.jpg

http://img.kbs.co.kr/cms/drama/dreamhigh2/images/dream2_img/p04_33.jpgTrailer: 

W rolach głównych:Kang So Ra jako Shin Hye Sung


Im Jae Bum jako JB


Jung Jin Woon jako Jin Yoo Jin


Park Ji Yeon jako Rain


Park Seo Yoon jako Si Woo


Kim Hyo Junga/ Hyo Rin jako Nana


Lee Ye Jin/Ailee jako Ailee

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Komentujcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz