piątek, 28 sierpnia 2015

12 aktorów, którzy żałują odrzucenie proponowanej im roli w K-dramach

Oto przedstawię wam 12 aktorów, którzy odrzucili swoje role w naprawdę  niezłych dramach. 

1. Kim Woo Bin Aktor, Kim Woo Bin, ostatnio skupia się na kręceniu filmów, więc odrzucił  główną role w dramie "Warm and Cozy"- przez to omineła, go szansa pocałowania aktorki, Kang So Ry.

2. Kim Hee Sun A to jest mistrzyni odrzucania ról: zrezygnowała ona z takich ról w dramach jak " Lovers in Paris", "My Girl", "I'm Sorry, I Love You", "Autumn In My Heart".

3. Lee Joon Ki Starcie dwóch tytanów sageuków- Joon Ki odrzucił role w Chuno, podobnie uczynili Go Soo i Kang Ji Hwan. Ale kto sobie dziś wyobrazi innego łowcę niewolników niż Jang Hyuk?

4. Songa Joong Ki Perypetii z „The Moon Embrancess the Sun” ciąg dalszy – aktor odrzucił główną rolę, podobnie postąpili Park Shi Hoo, Park Yoo Chun, za to Kim Soo Hyun miał nosa – przyjął tą rolę i zyskał olbrzymią popularność.

5. Jang Geun Suk „Boys Over Flowers” był kolosalnym magnesem na fanki. Rolę Gu Jun Pyo jednak Suk odrzucił, skorzystał z tego Lee Min Ho – ta rola była przełomem w jego karierze. Suk zagrał w tym czasie w „Bethoven Virus”, która też cieszyła się sporą widownią ( 19.1%).

6. Chun Jung Myung Podczas z jednego z wywiadów powiedział: „To jest coś co będę żałować przez całe swoje życie..”.
Drama była i jest bardzo popularna

7. Hyun Bin Po powrocie ze służby wojskowej wielu czekało na jego powrót na ekrany. Miał propozycje roli w „Kill Me, Heal Me”, jednak wybrał „Hyde, Jekyll and I”. Ji Sung przyjął rolę w KMHM i drama miała bardzo dobre wyniki oglądalności, podczas gdy HJaI – nie za bardzo...

8. Jung Woo Sung Czy ktoś wyobraża sobie „Full House” bez Rain’a?
A przecież to Jung Woo Sung i Lee Jung Jae byli początkowo brani pod uwagę w obsadzie. Drama była wielkim sukcesem, ze średnią oglądalnością 40%!.

9. Jang Hyuk Specjalista od sageuków odrzucił role w „Bridal Mask”. Juz wyobrażam sobie radość Joo Won’a, że miał okazję zagrać główną rolę.

10. Jeon Ji Hyun Wierzcie lub nie wierzcie, ale to jej początkowo zaproponowano rolę w „My Girlfriend is Gumiho”, oj Ji Hyun.. żałuj :D

11. Moon Geun Young Ta urocza i niezwykle utalentowana aktorka jest ostatnio mistrzynią odrzucania ról:
„High Society”, „The Scholar Who Walks the Night”, „The Moon Embraces the Sun” – to tylko kilka przykładów.

12. Jung Yoon HwaJung Yong Hwa odrzucił rolę, którą przyjął Kim Woo Bin . Całe szczęście, bo jestem przyzwyczajona do miłego i pogodnego Yong Hwy z " Heartstrings" i " You're Beautiful"


No, ale żeby nie było aż taki zły post do dodam jedna pozytywną wiadomość :D 


Jeon Ji HyunJeon Ji Hyun początkowo odrzuciła rolę w „My Love From Another Star”. Dopiero reżyser i Kim Soo Hyun namówili ją na przyjęcie, twierdząc, że to rola stworzona dla niej. I mieli rację!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz