poniedziałek, 17 sierpnia 2015

She's On Duty


Streszczenie:


Film jest o detektywie Jae In, która po ostatniej nie udanej misji, dostaje nową, a problem w tym, że polega ona na ochronie córki kogoś powiązanego z mafią. Przez co musi zaprzyjaźnić się z nią. Dlatego udaje licealistkę i podłączyła d jej klasy. W szkole musi zmierzyć się z gangiem szkolnym, przemocą, i co najgorsza testami. W szkole spotyka też No Younga. Przystojnego chłopaka i przyjaciela córki, którą ma ochraniać. Z czasem pani detektyw zakochuje się w nim..

Co zrobi z tym Jae In? Jaki sekret ma No Young? Czy Jae In ochroni dziewczynę?  Jak potoczą się ich losy?  Co będzie gdy wyda się, że Jae In jest detektywem w policji? 


Kadry z filmu:
Moja opinia:


Myślę, że film jest przeciętny. Nic jakoś bardzo ciekawego nie wnosił. Jedynie ciekawił mnie związek Jae In i No Young. Fajna była scena finałowa w filmie. Ta dwójka dała czadu :D
Co dogry aktorskiej to aktorka grająca Jae In dobrze pokazała uczucia jakie ma policjantka do ucznia liceum, ta niepewność, strach wszystko było świetne, ale nie powalało. Co do aktora, który gra No Younga zagrał wyjątkowo dobrze. Muzyka była słaba jak dla mnie.... Tyle moge powiedzieć o tym filmie.

Ocena: 3/10
Gatunek: Komedia, Romans, Policyjne 

Muzyka z filmu:


W rolach głównych:Kim Sun Ah jako Chun Jae In


Gong Joo jako Kang No Young


/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Co myślicie o tym filmie?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz