niedziela, 9 sierpnia 2015

Tumblings

Streszczenie: 


Azuma Wataru znany yankee w szkole Kara, zakochuje się w dziewczynie, która należy do drużyny gimnastyki artystycznej. Wataru postanawia wstąpić do męskiego odpowiednika tej drużyny w ich szkole. Niestety klub chłopaków podąża ku upadkowi z powodu małego zainteresowania i złych możliwości do ćwiczeń. Kapitan klubu Yuta, razem z dwójką swoich przyjaciół traktują poważnie gimnastykę w przeciwieństwie do Wataru. Lecz gdy młody yankee zobaczył ich pierwszy trening odkrył w sobie pasje do tego sportu. Ze wszystkich sił starał się nauczyć perfekcyjnego Tumblingu. Yuta sądząc, że to tylko chwilowe zainteresowanie, nie zwracał na to uwagi, lecz z czasem jego przyjaciele zaczęli pomagać Wataru i uczyli go np. stania na rękach. Za Wataru przyszli do klubu jego przyjaciele yankee Ryosuke i Keiji. Również zaczęli podzielać pasję Wataru. Yuta postanowił im wszystkim dać szanse i nauczyć ich gimnastyki. Do zespołu dojdzie później jeszcze jeden yankee i książę występów indywidualnych.
Jak taka grupa się dogada? Czy yankee zmienią się i znajdą przyjaciół w drużynie? Co będzie dla nich ważniejsze przyjaźń czy zawody? Jaki poziom osiągną z ludzi z których inni kpili? 

Jeśli chcecie wiedzieć oglądnijcie dramę! :) 

Kadry z dramy: 

screen-shot-2011-08-30-at-1-12-07-am

vlcsnap-264683Moja opinia: 


Myślę, że drama jest bardzo pomysłowa. Bardzo różni się od reszty japońskich produkcji. 
Sama wzmianka o gimnastyce artystycznej, gdy czytałam streszczenie tej dramy zaciekawiła mnie, bo ile jest dram o tej tematyce i to jeszcze z takimi fajnymi aktorami. Moimi ulubionymi postaciami jak i aktorami byli Ryosuke, Wataru i Ryuichiro. Ale jak mogło by się nie obejść w japońskiej dramie bez yankee.... chodź przyznaje, jeśli by oni nie byli yankee drama nie była by tak ciekawa.
Każdy odcinek przedstawiał problemy jednego z chłopaków co dodawało dramie więcej akcji. 
Uwielbiałam chwile, gdy ćwiczyli lub byli na zawodach, pięknie pokazali ten sport. Dostojnie i dumnie, ale i z trudnościami by uświadomić widzą, że gimnastyka artystyczna to ciężki sport. 
Przy scenie finałowej aż łezka w oku mi się zakręciła- pokaz przyjaźni i występ był tak wzruszający :)
Oczywiście też bardzo polubiłam obydwu trenerów. To jak wierzyli w chłopaków i ich talent było wspaniałe. Co do muzyki była super, jeszcze teraz nucę sobie ją ~

DRAMĘ BARDZO POLECAM!!
Ocena: 9/10
Gatunek: Szkolne, Yankee, Sport, Dramat, Komedia


Trailer: 
Śmieszne momenty: 
image


If you haven’t already, watch Tumbling. Guaranteed cuteness. 

imageMuzyka z dramy <3 :Wideo z planu: 


W rolach głównych :Yamamoto Yusuke jako Azuma Wataru


Seto Koji jako Takenaka Yuta


Miura Shohei jako Tsukimori Ryosuke


Daito Shunsuke jako Kiyama Ryuichiro


Nishijima Takahro jako Hino Tetsuya


Tomiura Satoshi jako Tsuchiya Satoshi


Yanagishita Tomo jako Mizusawa Taku 


Kaku Kento jako Nippori Keiji


Tamoto Soran jako Atsushi Kaneko 
><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<><Komentujcie~  :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz