czwartek, 20 sierpnia 2015

SproutStreszczenie:


Ta japońska produkcja, opowiada historię dziewczyny o imieniu Miku. Pewnego dnia, do jej domu wprowadzają się trzy obce osoby mówiąc, że wynajmują tu pokoje. Byli to studentka, student- otaku i najpopularniejszy chłopak u niej w szkole Sohei. Dziewczynie na początku niezbyt podobał się ten pomysł, ale potem zmieniła zdanie, bo zakochała się w Soheiu. Problem w tym, że on miał już dziewczynę, a Miku wierzyła, że on jest przeznaczonym jej chłopakiem. Do tego dochodzi przyjaciel chłopaka Hayato, który zaczął coś czuć do Miku. 

Czy Miku podda się w sprawie Shoheia? Czy chłopak dowie się o jej miłości do niego? Jakie pary się utworzą i z jakich przyczyn? Czy Miku będzie szczęśliwa? Kadry z dramy:2-8

Souhei Looks On 2


Sprout jdrama (58)


http://dramanoda.blogspot.com/2013/02/sprout.html

sprout jdrama (40)

Moja opinia: 


Myślę, że jest to jedna z lepszych produkcji japońskich w typie romans-szkoła. Główni bohaterowie świetnie pasują do aktorów. Szczerze nie lubiłam tutaj Miyuki była irytująca no i wkurzająca, nie wiedziała czego chce, była bardzo zazdrosna, co niszczyło tę postać, chodź chyba chodziło w tym o to by taka była. Co do Miku, czasem nie rozumiałam jej decyzji, pod koniec dramy już mówiłam w myślach " No rusz się i powiedz co czujesz Soheiowi!" Ale coś mnie nie słuchała...  Aktorka również, nie jest zbytnio urodziwa, no ale co się dziwić, w Japonii mało jest aktorek z bajki...Mimo tego myślę, że świetnie utożsamiła się z postacią Miku. Bardzo polubiłam też postać Hayato. Co do Soheia to trudno powiedzieć, fajnie zaczęło się robić, jak on uświadomił sobie, że coś czuje do Miku, nie mogę pisać więcej bo za dużo szczegółów zdradzę :D Dramę jak najbardziej polecam wszystkim którzy mają trochę czasu i szukają jakiegoś tytułu do oglądania!
Nie ma 10 bo muzyka była przeciętna....

Ocena: 9/10
Gatunek: Komedia Romantyczna, SzkołaOpening:

Muzyka z dramy: 
W rolach głównych:Chinen Yuri jako Sohei Narahashi 


Morikawa Aoi jako Miku Ikenochi 


Kojima Fujiko jako Miyuki Ozawa


Lewis Jesse jako Hayato Katagiri

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jak wam się podoba drama? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz