czwartek, 20 sierpnia 2015

Beautiful SpyStreszczenie:


Drama opowiada historię agentki służb specjalnych o imieniu Myung Wol. Po nieudanej misji, dostaje ona zadanie, by sprowadzić do Korei Północnej super gwiazdę Kang Woo. By go do tego zmusić musi się z nim ożenić, więc Choi Ryu wraz z dwoma innymi agentami szkolą dziewczynę, na osobę, w której można się zakochać.  Problem w tym, że Myung Wol nigdy nie była zakochana. Agenci ostrzegali ją, że jeśli zakocha się w Kang Woo umrze wraz z nim.Gdy spotyka Kang Woo on bierze ją za wariatkę i ucieka przed nią, później za sprawą różnych wydarzeń zamieszkują ze sobą. Nie może tego znieść dziewczyna zainteresowana Kang Woo- In Ah. 

Czy misja Myung Wol się powiedzie? Czy może zacznie coś czuć do Kang Woo? Czemu Choi Ryu wydaje się być zazdrosny o Kang Woo? I jakie sztuczki wykona In Ah by rozdzielić Myung Wol i Kang Woo? 
Kadry z dramy:

Moja opinia:


Myślę, że jest to świetna komedia romantyczna, dużo się przy tym uśmiałam. Chodź czasami była smutna... Bardzo podobał mi się scenariusz, ogólny pomysł by główna bohaterka była agentkom sił specjalnych, która nie wie co to miłość jest super.  Oczywiście drama nie istniałaby bez głównych bohaterów, ich wygląd świetnie pasował do granych przez nich postaci. Han Ye Seul świetnie zagrała agentkę, która musi nauczyć się co to jest miłość. Przy jej szkoleniu płakałam ze śmiechu, myślałam, że nie przeżyje do końca odcinka :D 
Postać Myung Wol,była bardzo zabawna, jak i trochę dramatyczna, bo musiała wybierać, między miłością, a obowiązkiem. Co do Kang Woo, bardzo lubiłam sceny romantyczne z nim w szczególności, gdy uświadomił sobie, że kocha Myung Wol. Aktor wydobył wszystkie uczucia postaci w grze, był świetny. Co do pary Choi Ryu i In Ah, miałam nadzieje, że będą razem, ich romantyczne sceny były prześmieszne :D Muzyka też niczego sobie jak i scenografia. Polecam wszystkim fanom komedii romantycznych i wszystkim osobą lubiącym koreańskie dramy!

Ocena:9/10
Gatunek: Komedia romantyczna, AkcjaMuzyka z dramy <3 :
W rolach głównych:Han Ye Seul jako Han Myung Wol


Eric Moon jako Kang Woo


Lee Jin Wook jako Choi Ryu


Jang Hee Jin jako Joo In Ah 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Co myślicie o aktorach i o dramie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz