sobota, 29 sierpnia 2015

Dream HighStreszczenie:


Drama opowiada o grupie nastolatków, których marzeniem jest zostać piosenkarzami. Go Hye Mi jest córką upadłego biznesmena, którą ścigają lichwiarze ze względu na długi jej ojca. Jej marzeniem jest zostać śpiewaczką operową. Przez dług jest zmuszona pójść na przesłuchanie do szkoły artystycznej Kirin, którą uważa za zapadnięta dziurę. Idzie na przesłuchanie wraz z przyjaciółką Baek Hee. Po nieudanym przesłuchaniu wyrzucają ją z domu na ulice wraz z siostrą, na pomoc dziewczynie przychodzi kolejny raz Jin Gook. Hye Mi dostaje szanse od dyrektora placówki, problem w tym, że dołączy ona do klasy specjalnej. Ale za nim to się stanie musi nakłonić dwóch chłopaków by również dołączyli do owej klasy. W późniejszym czasie poznaje również Pil Suk i Jasona, natomiast Baek Hee stanie się jej największym wrogiem.
Drama o pasji do muzyki, miłości, poświęceniu i przyjaźni.

Dlaczego jej przyjaciółka zmieniła się we wroga? Kim jest ta dwójka chłopaków? Czy Hye Mi spełni swoje marzenia, czy może pokocha inną muzykę, którą będzie chciała tworzyć? Jaki związek ma Hye Mi z Jin Gookiem? Kadry z dramy:
Moja opinia:

Myślę, że jest to świetna drama. Akcja rozkręcała się cały czas, żaden odcinek nie nudził. Bohaterowie mają bardzo różne osobowości co sprawia, że jest się ciekawym każdej postaci. 
Scenariusz jest o pasji do muzyki, przyjaźni, poświęceni i miłości. Piosenki cudowne, tak jak i choreografia :) Przejdźmy teraz do omawiania postaci. Na pierwszy ogień aktorka Suzy z miss A, która grała Hye Mi. Postać Hye Mi na początku dramy jest arogancka, niemiła i samolubna. Aktorka musiała dużo czasu poświęcić nad przygotowaniem do roli, ponieważ charakter jej postaci zmieniał się z każdym odcinkiem. Od samolubnej i wrednej dziewczyny, aż do dziewczyny radosnej, kochanej i troskliwej. Również uważam, że wyglądem aktorka świetnie przypomina charakter Hye Mi. Poza tym, jest to postać, która skrywa wielki talent muzyczny, ale dopiero go odkrywa poprzez uczucia z życia codziennego. 


Co do Jin Gooka to jak dla mnie postać bardzo zabawna i fajna. Sceny, gdy walczył, by ochronić Hye Mi były wspaniałe. Tu również aktor świetne pasuje do postaci. Jego gra aktorska była na średnio-zaawansowanym poziomie. Również aktor jest przystojny co dodaje uroku dramie ^_^.
Teraz sceny romantyczne z nim i Hye Mi. Myślę, że były o wiele lepsze niż sceny romantyczne z Sam Dongiem. Do końca kibicowałam tej parze, bo według mnie świetnie do siebie pasowali. 


Teraz Sam Dong. Według mnie aktor jest świetny, mimo iż mało lubiłam jego postać, to urzekła mnie jego gra aktorska. To się nazywa gra na wysokim poziomie. Ta jego fryzura na początku doprowadzała mnie do szału, na szczęście Hye Mi się nim zajęła :D Finałowa scena z nimi była wzruszająca i naprawdę niepowtarzalna :)

Dream High: Hye-mi & Sam-dong - korean-dramas Screencap

Następnie napisze coś o Pil Suk i Jasonie. Tą dwójkę uwielbiałam. Pil Suk ma nieziemski głos :) 
Myślałam, że padnę, gdy Jason zobaczył ją po tych 200 dniach, ta jego mina hahaha :D 
Romantyczne sceny z nimi bardzo miło mi się oglądało, byłam bardzo ciekawa jak potoczy się ich związek. 


Hmm... co do Baek Hee, była to postać, również trudna do zagrania, wiec podziwiam aktorkę, świetnie ukazała nienawiść, jak i późniejsze zaufanie. Była to dramatyczna postać, ponieważ straciła jedyną przyjaciółkę, później robiła wszystko by tylko stać się gwiazdą, nawet jeśli było to podłe lub nieludzkie. Jeszcze podobały mi się dwie postacie, są nimi nauczyciel Yang i nauczycielka Shin. Kiedy nauczyciel Yang, próbował ich uczyć tańca w parze, myślałam, że umrę ze śmiechu, tą postać uwielbiałam, była przezabawna, wprawiała w dobry nastrój i świetnie pasowała do całej dramy. A nauczycielka Shin rozwaliła mnie tym, że gdy została zamknięta, wyleciała z płaczem, a potem zakochała się w panu Kangu, ten ich związek był świetny :D 

Ham Eun Jung as Yoon Baek Hee  - dream-high Photo

Dramę mogę polecić każdemu, kto ma dużo czasu, dobry nastrój i chęć do słuchania k-popu :) 

Ocena: 8/10
Gatunek: Romans,Szkoła, Dramat, Komedia 
Trailer:~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dream High - Eunjung & Suzy As Yoon Becky & Ko Hye-Mi - dream-high Photo

Zdjęcia z planu:


wooyoungSoohyun & Suzy - dream-high Photo

"Dream High 2" to Audition Cast Via Reality Show

"I am gonna be famous"

Muzyka z dramy:


"Someday"

"Dream High"


W rolach głównych:Bae Su Ji/Suzy jako Go Hye Mi


Ok Tae Yeon jako Jin Gook


Kim Soo Hyun jako Song Sam Dong 


Lee Ji Eun jako Pil Suk 


Jang Woo Young jako Jason 


Ham Eun Jung jako Yoon Baek Hee

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Komentujcie! :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz