poniedziałek, 12 czerwca 2017

Kuzu no Honkai


Znaleziony obraz

Streszczenie:


Hanabi i Mugi są idealną parą w szkolę, lecz nie są ze sobą z miłości. Tak naprawdę obydwoje kochają inne osoby. Mugi kocha nauczycielkę z ich szkoły o imieniu Akane, a Hanabi kocha swojego przyjaciela z dzieciństwa  Narumiego, który od niedawna zaczął pracę w jej szkole. Obydwoje głównych bohaterów wie, że ich ukochani są poza ich zasięgiem, szczególnie, że Narumi spodobał się Akane, więc Hanabi i Mugi postanawiają być razem udając, że są z ich ukochanymi ( Narumim i Akane) pod trzema warunkami.
1. Nie zakochać się w sobie
 2. Zerwać w przypadku, gdy jednemu uda się w miłości
3. Zaspokajać wzajemnie swoje fizyczne potrzeby.

Czy Hanabi i Mugi odnajdą szczęście? Jak potoczą się losy Akane i Narumiego, czy zauważą uczucia przyjaciół?Znaleziony obraz

Kadry z dramy:


Podobny obraz

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania kuzu no honkai drama

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania kuzu no honkai drama

Podobny obraz

Podobny obraz

Moja opinia:


Drama zachęciła mnie swą unikalnością, jeśli chodzi o fabułę, bo w sumie jak pewnie wiecie to jest mnóstwo japońskich szkolnych romansideł, które są bardzo ckliwe. Ta produkcja natomiast jest czymś innym. Pokazuje miłość której nie można mieć, przez co występuje tu miłość nieodwzajemniona i sztuczna jaka jest pomiędzy Hanabi i Mugim. 

Znalezione obrazy dla zapytania kuzu no honkai drama

Jeśli chodzi o grę aktorską to uważam, że była ona dosyć słaba z wyjątkami. Większość uczuć zostało stłumionych, lecz jakoś główna bohaterka nadal była dosyć zagadkowa. Z początku była pełna miłości, lecz potem nastąpił obrót o 180 stopni i stała się osobą nieczułą i obojętną oraz zaczęła wykorzystywać innych do swoich własnych celów. Sama nie jestem pewna co o tym myśleć, lecz jedno jest pewne zagrała chyba najlepiej. 


Podobny obraz


Bardzo spodobał mi się opening jak i sama muzyka, miała coś takiego w sobie co przyciągało do dramy. Jest dużo świetnych produkcji, a ta jest taką pomiędzy średnią, a dobrą... lecz jednak na jakiś weekend może być całkiem dobra. A jeśli jesteście fanami jakiegoś aktora to zachęcam do oglądania, bo jednak fabuła jest unikalna.  A na koniec muszę dodać, że drama jest dla osób raczej 16+ ze względu na niektóre sceny...

Ocena:6/10
Gatunek: Romans, Dramat
Liczba odcinków: 12
Rok emisji: 2017

Muzyka:


"Heikousen"


Opening:Trailer: W rolach głównych:


Znaleziony obraz

Sakurada Dori jako Awaya Mugi

Znalezione obrazy dla zapytania Yoshimoto Miyu

Yoshimoto Miyu jako Yasuraoka Hanabi

Znalezione obrazy dla zapytania Mizuta Kouki

Mizuta Kouki jako Kanai Narumi

Znaleziony obraz

Aizawa Rina jako Minagawa AkaneBrak komentarzy:

Prześlij komentarz