niedziela, 2 lipca 2017

11 najlepszych komiksów na których podstawie powstały dramy!



1.Scholar Who Walks the Night


Znaleziony obraz



Kim Sung Yul jest najlepszym przyjacielem króla Joseon. Król pisze wiele książek pod pseudonimem Pożądliwy Uczeń. Jedna z książek którą napisał opowiadała o wampirze, który kontroluje cały dwór tak jaki i króla niosąc za sobą ofiary. Jednak król nie wymyślił sobie tej historii, gdyż on jedynie opisał wszystko co się działo w rzeczywistości.  Przyjaciel Sung Yula jest jedynym królem dotychczas, który sprzeciwia się wampirowi, dlatego też zostaje zabity przez krwiopijce, natomiast Sung Yul zostaje wampirem po stracie ukochanej. Mija 120 lat i na drodze Sung Yula pojawia się dziewczyna o imieniu Yang Sun, która przebiera się za mężczyznę i sprzedaje książki. Sung Yul w dalszym ciągu chce dopełnić zemsty na Gwi za zabicie jego ukochanej i jego przyjaciela, więc poszukuje książki napisanej przez dawnego króla, a pomaga mu w tym Yang Sun. Cała historia pokazuje miłość, nienawiść, chciwość ludzką oraz walkę o to co się kocha.

Znaleziony obraz

Podobny obraz

Podobny obraz
Znalezione obrazy dla zapytania scholar who walks the night comic

2. Cheese in the Trap


Znalezione obrazy dla zapytania Cheese in the trap

Seol jest zwykłą studentką, która od dłuższego czasu musi sama sobie radzić w życiu. Na uczelni spotyka Yoo Junga bogatego i bardzo mądrego chłopaka. Niestety za każdym razem jak się pojawiał w pobliżu Seol przytrafiały się jej nieszczęścia, więc postanowiła trzymać go na dystans, szczególnie, że nie mogła rozgryźć jego prawdziwej osobowości. Jednak Yoo Jung nie chciał się trzymać z daleka, ponieważ  był zainteresowany Seol. Na drodze dziewczyny pojawia się również całkowite przeciwieństwo Yoo Junga, chłopak o imieniu In Ho. Jest on osobą bardzo odważną, mówi to co myśli, a oprócz tego troszczy się o Seol. Obydwoje chłopaków uświadamia sobie, że zakochało się w Seol, więc zaczyna się ich walka o jej serce... Seol jedynie nie wie, że In Ho i Yoo Jung kiedyś byli bardzo bliscy sobie... 



Znalezione obrazy dla zapytania cheese in the trap manga
Znalezione obrazy dla zapytania cheese in the trap manga

Znalezione obrazy dla zapytania cheese in the trap manga


3.Woman who smells the smell




Znalezione obrazy dla zapytania Woman who smells the smell

Drama opowiada historię dziewczyny o imieniu Eun Sol. Pewnego dnia, gdy wraca do domu. Widzi morderce zabijającego jej rodziców. Dziewczyna zaczęła uciekać, bo zaczął ją również gonić, niestety wpadła pod samochód. Morderca w trakcie zamieszania znika. Moon Gak jest policjantem, bratem imienniczki dziewczyny. W tym samym dniu miały obydwie miały wypadek i trafiły do szpitala. Morderca, kierując się tylko imieniem dziewczyny zabija siostrę Moon Gaka. Eun Sol budzi się po 193 dniach. Straciła pamięć, a w zamian za to mogła widzieć...zapachy. Przygarnia ją jeden z policjantów, mówiąc, że jest jej ojcem. Od tamtej chwili Eun Sol zniknęła, a narodziła się Cho Rim. Podczas pewnej sytuacji dziewczyna poznaje Moon Gaka, pomaga mu w śledztwie, ponieważ jeśli by tego nie zrobiła, zostałaby osądzona o utrudnianie śledztwa. Przestępce szybko złapali. Chłopak nie móc uwierzyć w nadludzkie moce dziewczyny przeprowadzał testy by sprawdzić czy naprawdę widzi zapachy. Cho Rim zgodziła się pomagać w śledztwach pod warunkiem, że chłopak zostanie jej partnerem w skeczach. 

Znalezione obrazy dla zapytania Woman who smells the smell manga

Podobny obraz


 4. Orange Marmalade


Znalezione obrazy dla zapytania Orange Marmalade

 Ma Ri jest młodą wampirzycą, która stara się jak może, by prowadzić zwyczajne życie. W nowej szkole pragnie być postrzegana jako zwyczajna osoba, a nie potwór, ale jej wampirze instynkty pokazują się, szczególnie, gdy w pobliżu jest przewodniczący jej klasy Jae Min. Oprócz tego przez to, że jest zawsze koło chłopaka inni uczniowie chcą z niej zrobić wyrzutka. Potem w szkole pojawia się kolejny wampir Shi Hoo, który nienawidzi ludzi za to, że przez nich wampiry nie mogą używać swoich mocy. Wampirzej mocy użyli rodzice chłopaka, przez co poszli do więzienia....
Shi Hoo staje się wybawcą dziewczyny. Przez spędzaniu wiele czasu z nią chłopak poczuł do niej coś więcej, tak samo jak Jae Min. Na dodatek w szkole rusza kapela "Orange Marmalade" w której są wszyscy nasi bohaterowie.


Znalezione obrazy dla zapytania Orange Marmalade comic

Znalezione obrazy dla zapytania Orange Marmalade comic

Znalezione obrazy dla zapytania Orange Marmalade comic

5.Full House


Podobny obraz

Rodzinny dom głównej bohaterki zostaje sprzedany, a ona sama oszukana. Dziewczyna chcąc odzyskać dom podpisuje z chłopakiem kontrakt, którego warunkiem jest to, że ma zostać jego żoną na rok. 


Znalezione obrazy dla zapytania Full house comic

6.Misaeng (Incomplete Life)


Znaleziony obraz

Chłopak od dziecka chciał zostać zawodowym graczem w "GO", lecz niestety nie wyszło mu to. Teraz mus zmierzyć się z rzeczywistością. Za sprawą swojego przyjaciela dostaje prace w firmie, lecz utrzymanie się w niej nie jest takie łatwe. 



7.Tomorrow's Cantabile


Znalezione obrazy dla zapytania Tomorrow's Cantabile

Opowieść o roztrzepanej studentce, która nigdy nie przywiązywała wagi do porządku oraz jej opiekunie, osobie mocno stąpającej po ziemi i pedantycznego do bólu. (drama deep)


Znalezione obrazy dla zapytania Tomorrow's Cantabile comic

8.Goong


Znalezione obrazy dla zapytania gong drama

Główna bohaterka zostaje narzeczoną księcia Korei dzięki obietnicy, którą złożyli sobie ich dziadkowie. Jednak kuzyn księcia również interesuje się główną bohaterką. 


9.Boys Over Flowers




Drama opowiada o dziewczynie Geum Jan Di, która uratowała życie jednemu z uczniów w szkole dla bogaczy. Po tym dostała stypendium i rodzice namówili ją by dołączyła do owej szkoły. Tam poznaje nową przyjaciółkę i dowiaduję się dlaczego chłopak którego uratowała chciał się zabić. Powodem była czerwona kartka F4, która sprawiała, że daną osobę gnębili w szkole- kartki rozdaje F4 czyli 4 chłopaków naprawdę bardzo bogatych, a na ich czele stoi spadkobierca grupy Shin Hwa, Gu Jun Pyo. Jan Di uderza Jun Pyo i dostaje czerwoną kartkę, musi sobie poradzić z trudnościami jakimi szykują dla niej inni uczniowie np. obrzucanie mąką, jajkami, pocięty mundurek itp.  Na schodach przeciw pożarowych poznaje kolejnego członka F4 jest to Ji Hoo, przez to, że był bardzo miły dla niej  dziewczyna się w nim zakochuje. Niestety okazuję się że Ji Hoo ma już swoją wybrankę.




10. Flower Boy Next Door


Znaleziony obraz

Ko Dok Mi jest zamkniętą w sobie dziewczyną po dwudziestce. Cały swój dzień spędza w mieszkaniu i wychodzi tylko z niego kiedy jest to konieczne. Nie lubi mieć związku z innymi ludźmi, a to wszystko przez traumatyczne wspomnienia z liceum które spowodowała częściowo jej była najbliższa przyjaciółka Do Hwi. Dok Mi już od dłuższego czasu jest zainteresowana swoim sąsiadem, więc zaczęła go podglądać. Lecz wszystko w życiu Dok Mi zmieni się, gdy do mieszkania chłopaka wprowadza się jego młodszy brat, sławny twórca gier Enrique, który zacznie się interesować dziewczyną. Będzie on próbował pokazać jej świat, jak i przekonać do zmienienia swojego życia. Relacje Enrique z Dok Mi nie spodobają się jej sąsiadowi Jin Rakowi, który od dłuższego czasu kocha dziewczynę. Na dodatek wszystko się będzie komplikować, ponieważ "przyjaciółka" Dok Mi z liceum znowu powróci do jej życia....


11. Bride of the Water God


Znalezione obrazy dla zapytania bride of the water god drama

Oparta na jednej z najpopularniejszych manhw w historii opowieść o miłości "Ha Baek" (Boga Wody) do normalnej dziewczyny, która oddaje się mu w zamian za uratowanie jej rodziny przed biedą. Dziewczyna jednak nie wie, że przez klątwę rzuconą na Boga przed laty za dnia jest on dzieckiem, a nocą przybiera swoją prawdziwą postać... (drama deep)

Uwaga! Drama będzie emitowana od 3 lipca 2017 ~! ^^ 
Zachęcam wszystkich do oglądania. Coś czuję, że będzie to hit tego roku ;) 

Znalezione obrazy dla zapytania Bride of the Water God

Podobny obraz

1 komentarz:

  1. Oglądnęłam tylko dramę cheese in the trap i była cudowna <3
    A teraz czekam na dramę Bride of the Water God i mam nadzięję że ją obejrzę po polsku :)

    OdpowiedzUsuń