wtorek, 29 marca 2016

Zawieszenie bloga - informacje


Część! Bardzo trudno mi pisać tego posta, ale jednak kiedyś musiał przyjść ten czas. Wiedziałam o tym już od dawna, ale jakoś nie dopuszczałam tej myśli do siebie. Powiem wam szczerze za niecałe trzy tygodnie mam egzaminy do liceum, więc z tego powodu muszę zawiesić bloga.


Pisanie postów lub dalszych rozdziałów Nieznanej Cesarzowej Ha Ny zajmuję mi dużo czasu. Bardzo lubię pisać rzeczy dla was, ale teraz te trzy tygodnie będą bardzo zabiegane i ważne dla mnie, ponieważ muszę powtórzyć jeszcze raz wszystkie materiały do egzaminu. Jak sami widzicie przez ostatni miesiąc pisze tylko opowiadania, może się spytacie dlaczego? Jest tak ponieważ, od dłuższego czasu nie miałam kiedy oglądać dram, więc nie mogę dla was pisać recenzji. Czuję się jak ona bez oglądania dram...Egzaminy kończą mi się 20 kwietnia, więc obiecuję wam, że 21.04.2016 będzie mój powrót (taki comeback XD). Mam nadzieję, że mnie rozumiecie i po tych trzech tygodniach jak wrócę dalej będziecie czytać mojego bloga :)
W czasie tych trzech tygodni jednak będzie działał fanpage na fb, więc będę tam czasem dodawać jakieś piosenki lub jakieś pytania do was związane z dramami lub kpopem ;)
Po egzaminach będę miała mnóstwo wolnego czasu, więc będę chyba codziennie dodawała jakieś recenzje dram jak i inne posty. A co do mojego opowiadania to będę go wtedy dodawała średnio co dwa dni lub może też codziennie ^^
Przepraszam was jeszcze raz za tą przerwę w pisaniu i do zobaczenia 21 kwietnia ;)1 komentarz:

  1. Szkoda , na początku miałam załamkę , ale przeczytałam , że wrócisz ,jak wrócisz to przecież bedzie i tak blog .Powodzenia na egzaminach ! :D max %

    OdpowiedzUsuń