poniedziałek, 1 lutego 2016

Iron ManStreszczenie:

Hong Bin jest prezesem wielkiej firmy gier. Wszyscy nazywają go diabłem, ponieważ nie ma żadnych uczuć i jest brutalny. Skrywa on pewien sekret, o którym sam nie wie, ponieważ wydaje mu się, że to sen- jest tym bycie potworem..... Kiedy Hong Bin jest naprawdę zły wyrastają mu z pleców żelazne sztylety- nieświadomy niszczy wszystko dookoła. Ten sekret poznał sekretarz chłopaka i postanowił by nie dopuścić nigdy by Hong Bin dowiedział się o swojej drugiej stronie. W życiu prezesa pojawia się Se Dong, która jest niewyobrażalnie podobna do jego pierwszej miłości Tae Hee, której szuka już od dawna. Dziewczyna powoli znalazła miejsce w sercu chłopaka, przez co Hong Bin zaczął się zmieniać w lepszego człowieka. Ale nagle chłopak dostaje telefon, że Tae Hee urodziła jego syna wiele lat temu i teraz jego syn ma z nim zamieszkać.

Co się działo z Tae Hee przez te lata? Jaki decyzje podejmie Hong Bin? Czy Se Dong zatrzyma przy sobie swojego ukochanego, czy pozwoli mu odejść? Co będzie, gdy Hong Bin doie się, że jest potworem?Kadry z dramy:


Moja opinia:


Na początku powiem szczerze, że wzięłam tą dramę za normalne wariactwo, ponieważ pierwszy odcinek jest o niczym, a główni bohaterowie wydawali się chorzy psychicznie, no ale oglądnęłam dramę dalej i teraz wam powiem, że na pewno bym żałowała jeślibym tego nie zrobiła, ponieważ potem cała produkcja naprawdę wciąga, a już szczególnie, gdy główny bohater dowiaduje się o swoich mocach :D Ten moment był genialny jak ścigał się z autem haha ;) 
Według mnie główny bohater był świetnie odegrany. Uczucia jakie miały być przekazane były świetnie przedstawione. Nawet wygląd aktora mi pasował do postaci :) Natomiast jeśli chodzi o główną bohaterkę, to jakoś jej nie trawie już po Fashion King, ale muszę przyznać tutaj lepiej zagrała swoją rolę. Chyba nigdy nie zapomnę jak chowała w mieszkaniu tych swoich kolegów haha (żeby ich za okno wywalać, no wiecie.....) W dramie bardzo lubiłam sekretarza Go, był on naprawdę ciekawą i bardzo wzruszająca postacią. 


 Ogólnie mogę powiedzieć tak, drama jest dobrze zrobiona, efekty specjalne są niesamowite, gra aktorska jest również dobra, ale niestety ostatnie trzy odcinki zniszczyły wszystko. Jak dla mnie wtedy drama stała się już nudna i wcale nie ciekawiła, całe szczęście, że nie zrobili 20 odcinków, tak jak pierwotnie mieli zamiar (zmniejszyli ilość z powodu złej oglądalności.) Jednak mimo to dramę warto obejrzeć :)

Ocena: 7/10
Gatunek: Romans, Melodramat, Fantasty 
Liczba odcinków: 18
Rok emisji: 2014
Muzyka z dramy:"Hello"


" I Love You But It's Not Love"


Zdjęcia z planu:

Trailer:

W rolach głównych:Lee Dong Wook jako Joo Hong Bin


Shin Se Kyung jako Son Se Dong


Kim Gab Soo jako Joo Jang Won


Jung Yoo Geun jako Chang


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz