piątek, 5 lutego 2016

Yokai Ningen BemStreszczenie:


Bem, Bela i Belo to trzy potwory, które żyją już przez długi czas. Ich marzeniem jest zostanie ludźmi, więc podczas pomagania ludziom szukają również profesora, który ich stworzył, mimo iż jedynymi poszlakami jest laska z kości ludzkich i wycinek z gazety. Ta trójka gdziekolwiek nie pójdzie, gdy ludzie dowiadują się kim tak naprawdę są, starają się ich zabić lub przegonić. Po wielu przeprowadzkach trafili do miasta w którym w końcu będą mogli poznać sekret jak stać się człowiekiem. Bem w owym mieście spotyka detektywa Natsume z, którym się bardzo zaprzyjaźnia, to samo tyczy się Beli i Belo, którzy zaprzyjaźnili się z rodziną detektywa. Nasze potwory będą pomagać policji w chwytaniu złodziei, mimo niewiedzy stróżów prawa. 

Co będzie, gdy Natsume i jego rodzina dowie się , że ta trójka jest potworami? Jak będą mogli stać się ludźmi i czy spotkają swojego profesora? Kadry z dramy:


Moja opinia:

Na początku miałam mieszane uczucia, ponieważ jest to japońska produkcja, ale już w drugim odcinku pokochałam tą dramę. Z każdym odcinkiem dynamika fabuły rośnie przez co wciąga widza w trans oglądania. Fabuła jet nadzwyczaj ciekawa, chodź na początku nie mogłam się przyzwyczaić do tych ich form potworów. Wszyscy główni bohaterowie zyskali moją sympatię, a już w szczególności Bem, ponieważ gra go jeden z moich ulubionych aktorów japońskich. 
Uwielbiam te jego blond włosy *-* ( czy jaki to jest tam kolor :D) Zakochałam się również w endingu dramy- był cudowny ^^ 
Produkcję miło się ogląda, nie jest wcale nudna i aż ciągnie do następnych odcinków. Nie będę się już więcej rozpisywać, bo drama jest krótka, więc nie chcę zepsuć wam jej oglądania. Ale powiem jedno bardzo polecam! 

Ocena: 9/10
Gatunek: Fantasty, Dramat, Tajemnica, Kryminał, Detektywistyczna
Ilość odcinków: 10
Rok emisji: 2011

Oglądniecie na drama queen :)


Muzyka z dramy:


KAT-TUN "Birth"Trailer:W rolach głównych:Kamenashi Kazuya jako Bem


Anne jako Bela


Suzuki Fuku jako Belo


Kitamura Kazuki jako Natsume Akinori


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz