niedziela, 14 lutego 2016

Ha Ji Won- wywiad Sina (Tajwan)


image

Sina: Proszę powiedz "Cześć" publiczności Sina.

Ha Ji Won: "Cześć! Jestem Ha Ji Won. Cieszę się, że mogę być znowu na Tajwanie"

Sina: Przyjechałaś tutaj na Golden Horse Awards, jaka jest różnica między ceremoniami wręczenia nagród tu, a w Korei Południowej?

Ha Ji Won: "W Korei uczestniczyłam w wielu festiwalach filmowych i ceremoniach wręczenia nagród, ale to będzie mój pierwszy raz na Golden Hours Awards. Będę w tym uczestniczyć dzisiaj wieczorem, więc nie mogę się doczekać. Wielu aktorów i reżyserów będzie w tym brać udział, więc jestem bardzo nerwowa. Samo to, że będę częścią tego wydarzenia sprawia, że jestem bardzo podekscytowana. Chcę się cieszyć tym uczuciem przez długi czas"

Sina: Jakie miałaś uczucia nagrywając koreańską wersje "In Time With You"?

Ha Ji Won: "Oglądałam oryginalną wersje taiwańską i uważam, że jest bardzo znacząca. Ja również chciałam nakręcić tego rodzaju projekt, ponieważ często grałam w dramach historycznych, które wydzielały bardzo silne uczucia, dlatego właśnie chciałam zagrać role dziewczyny z sąsiedztwa. W tym czasie dostałam skrypt "In Time With You", ponieważ wiedziałam, że taiwańska wersja była bardzo dobra zgodziłam się na tą role"

Trailer:Sina: Masz jakiś swój plan pracy w Chinach?

Ha Ji Won: "Szczerze, naprawdę bym chciała pracować z wybitnymi aktorami i reżyserami chińskimi. Już otwarłam na nowe projekty swoje drzwi. Mam nadzieję, że będe mogła dołączyć do dobrego projektu najszybciej jak to możliwe. Zaczęłam się nawet uczyć języka chińskiego. Będę pracować ciężej nad nauką bym mogła wystąpić w dobrej produkcji takiej jak chcę"

Sina: Jaką docelową idealną współprace masz na myśli?

Ha Ji Won: Istnieje wiele. Kiedy byłam młoda oglądałam wiele produkcji chińskich i marzyłam by wystąpić w nich jako aktorka, dlatego spotkanie reżyserów i aktorów na ceremonii wręczenia nagród mnie podekscytowało. Może nawet bym spotkała reżyseria Ang Lee, jak i również reżysera Hou Hsiao-Hsien. Może również spotkam "wujka" Jackie Chana. Będzie tam naprawdę mnóstwo świetnych osób. Jeśli taka okazja się zdarzy to chciałabym pracować z dobrym reżyserem i aktorami"


Sina: Jaki rodzaj roli byłby dla Ciebie wyzwaniem?


Ha Ji Won: W przyszłości chce przyjąć więcej ról, które będa dla mnei wyzwaniem. Chce wystąpić w produkcji sci-fiction w typie "The Assasin" reżysera Hou Hsiao-Hsien, ponieważ bardzo podobają mi się sztuki walki to właśnie dlatego chce wystąpić w produkcji ze sztukami walki chińskiego reżysera. Oprócz tego chce wystąpić w smutnym romansie i w wielu innych gatunkach. W Korei już zaczęłam działać w dramatach ze sztukami walki. Oglądałam naprawdę dużo chińskich filmów typu "Crouching Tiger" i "Hidden Dragon". Widziałam je więcej niż piętnaście razy. Pamiętam każdą scenę"

Trailer Assasin
"The Assassin" dął mi wiele uczuć. Nie został jeszcze wydany w Korei, ale oglądałam jego trailery. Kiedy Chang Chen przyjechał do Busan na międzynarodowy festiwal filmowy, on i reżyser Hou Hsiao-Hsien mieli razem wywiad. Oglądałam to wideo. Ten film ze sztukami walki był naprawdę piękny"

Sina: Produkcja "Chronicle of a Blood Merchant" była o miejscowej chińskiej historii. Co było dla ciebie trudne do zrozumienia? Albo czy byłaś w stanie zrozumieć to od razu? 

Ha Ji Won: "Było to bardzo dziwne/ nieznane dla mnie, ale zarazem bardzo interesujące. Czytałam historię "Chronicle of a Blood Merchant". Styl literacki był bardzo prosty, głęboki i pełny humoru. Ta część bardzo mnie zaciekawiła. Reżyser Ha Jung Woo wykonał adaptacje tej histori w typie koreańskiego stylu literackiego, więc nie było to trudne do zrozumienia. To był naprawdę specjalny i interesujący projekt"


Trailer do tej produkcji:Sina: Jesteś zawsze oceniana najwyżej jeśli chodzi o piękną skórę. Jak ją utrzymujesz w takim stanie? 

Ha Ji Won: "Może być to związane z moim charakterem/ osobowością. Nie wierzę, że moja skóra będzie lepsza tak nagle to bardziej przypomina maraton. Skóra wymaga trochę wytrwałości ze strony właściciela w celu konserwacji. Nie używam kosmetyków z bardzo mocnymi efektami, lecz stosunkowo łagodne kosmetyki z których mogą nawet dzieci korzystać. Lubie stosować produkty, które są zrobione na bazie wody, ponieważ to pozwala mi zachować zdrową skórę. Również lubię pomagać w elastyczności mojej skórze za pomocą cytryny i miodu. Oprócz tego robię ćwiczenia rozciągające". 

Sina: Jaki jest twój idealny typ mężczyzny? W jakim wieku najpóźniej weźmiesz ślub? 

Ha Ji Won: "Jeśli chodzi o ślub, to nic nie jest takie oczywiste. Kiedy będę chciała wziąć ślub, wezmę ślub. Mój idealny typ często się zmienia. Mam nadzieję, że to ktoś kto będzie się ze mną dobrze dogadywał i uszczęśliwiał mnie. Lubię jeść pyszne jedzenie, więc mam nadzieję, że jego umiejętności kulinarne będą dobre. Moje umiejętności są minimalne, więc mam nadzieję, że mój chłopak będzie dobrym kucharzem."

Sina: Zeszłej nocy, gdy dotarłaś na Tajwan co jadłaś? Jadłaś tajwańskie przysmaki? 

Ha Ji Won: " Lubię jeść ostre potrawy, one są naprawdę świetne i przepyszne. Dla przykładu duszony makaron z wołowiną lub kurczak na ostro były naprawdę dobre. Zeszłego razu kiedy byłam na Tajwanie desery były również dobre, Ding Tai Fung było tak samo przepyszne."

(Ding Tai Fung)


Sina: Jest tam coś co chciałabyś zjeść? 

Ha Ji Won: "Wycieczka była za krótka. Chciałam zostać na kilka dni dłużej, pójść do gorących źródeł i spróbować innych dań. Tajwańczycy są bardzo mili, więc czuję się bardzo szczęśliwa każdego razu kiedy tu przyjeżdżam."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 Źródło: http://cheshirecat1023.tumblr.com/
Tłumaczenie: Korea it's my live 
1 komentarz: