sobota, 19 grudnia 2015

Orange MarmaladeStreszczenie


 Ma Ri jest młodą wampirzycą, która stara się jak może, by prowadzić zwyczajne życie. W nowej szkole pragnie być postrzegana jako zwyczajna osoba, a nie potwór, ale jej wampirze instynkty pokazują się, szczególnie, gdy w pobliżu jest przewodniczący jej klasy Jae Min. Oprócz tego przez to, że jest zawsze koło chłopaka inni uczniowie chcą z niej zrobić wyrzutka. Potem w szkole pojawia się kolejny wampir Shi Hoo, który nienawidzi ludzi za to, że przez nich wampiry nie mogą używać swoich mocy. Wampirzej mocy użyli rodzice chłopaka, przez co poszli do więzienia....
Shi Hoo staje się wybawcą dziewczyny. Przez spędzaniu wiele czasu z nią chłopak poczuł do niej coś więcej, tak samo jak Jae Min. Na dodatek w szkole rusza kapela "Orange Marmalade" w której są wszyscy nasi bohaterowie.

Czy kapela odniesie sukces? Jakie są uczucia Ma Ri? Czemu rodzice Shi Hoo użyli wampirzych mocy? Jak zachowa się klasa i Jae Min, gdy dowie się, że ta dwójka jest wampirami? 
Kadry z dramy:Znalezione obrazy dla zapytania Orange Marmalade


Podobny obraz
Znalezione obrazy dla zapytania Orange MarmaladeMoja opinia:


Według mnie drama jest lekka i przyjemna. Cały pomysł na nią był naprawdę super, no ale niestety wykonanie takie sobie... Przejdźmy do aktorów. Moim faworytem był Shi Hoo- o bosz jaki on przystojny *-* haha. Aktor, który grał Jae Mina jakoś nie przypadł mi do gustu- mam dystans co do niego..., ale mimo tego myślę, że grał bardzo wiarygodnie i świetnie odzwierciedlił uczucia bohatera :) Główna bohaterka, czyli Ma Ri była naprawdę świetna. Gra aktorska u niej była naprawdę dobra, a oprócz tego tworzyła ona świetną parę z Shi Hoo haha. Kolejną bohaterką jest Ah Ra. Na początku była mi obojętna, można nawet powiedzieć, że niezbyt za nią przepadałam, ale po połowie dramy stała się zarąbista, to jej zarywanie do Shi Hoo było naprawdę słodkie ;)


Dwa pierwsze odcinki były tak szczerze o niczym dopiero potem zaczęła się dziać akcja, no ale co z tego skoro za kolejne dwa odcinki fabuła przenosi się do przeszłości- trwa to prawie 4 odcinki!
A potem znów wraca akcja do szkoły- po feriach uczniów. Ja bym na ich miejscu skróciła te wydarzenia z przeszłości o połowę i dała więcej akcji dziejącej się teraz. Co do efektów specjalnych to nawet były na wysokim poziomie, tak samo jak scenografia. Również niektóre piosenki przykuły moją uwagę, ale nie na długo ;( Szczerze powiem, że ta drama to nie jest jakieś arcydzieło. Ludzie porównują ją do dramy z tego samego roku "Who are you?- School 2015".... Ja mogę jedynie powiedzieć, że "Who are you...." powala tą dramę na głowę. Bo tak naprawdę w te produkcję było można się wczuć dopiero w około 7 odcinku. ...


Ocena:5/10

Gatunek: Romans, Wampiry, Szkoła 
Liczba odcinków: 12

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Muzyka z dramy:


"I’m Afraid"


"Gonna Be Alright"


"I Want To Keep Seeing You"


"Memories Of You"


"Heart Breaking"


"Attracted Woman"Zdjęcia z planu:
150522 Lee Jonghyun Instagram Update[Eng Trans] @cnbluegt: 

Kbs at 10.35pm! Orange Marmalade. It was so much fun…ㅋㅋㅋㅋ[Spanish] @cnbluegt: En Kbs a las 10.35pm! Orange Marmalade. Fue muy divertido…ㅋㅋㅋㅋ

Eng & Spanish Trans: CNBLUE.CL | twitter.com/CNBLUECLTake out only with full credits / Tomar sólo con créditos completosTrailer:
W rolach głównych:Kim Seol Hyun jako Baek Ma Ri


Yeo Jin Goo jako Jung Jae Min


Lee Jong Hyun jako Han Shi Hoo


Gil Eun Hye jako Jo Ah Ra

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~````

Czekam na komentarze~! ;)

pemeran Orange Marmalade:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz