poniedziałek, 28 grudnia 2015

My Fair Lady
Streszczenie:


Hye Na jest znaną w całej Azji dziedziczką wielkiej grupy koreańskiej. Wszystkich oczarowuje swoim pięknem, ale musi mieć jakąś wadę, a jest nią jej diabelski charakterek. Wiele osób próbowało ją poskromić, ale zazwyczaj kończyło się tym, że zostawali wyrzuceni z pracy. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka Dong Chana, byłego hosta, który jest wielce zadłużony u lichwiarzy. On jedyny jest w stanie poskromić charakter Hye Ny o czym wie jej dziadek, dlatego po tym, jak chłopak zdał test zostaje nowym kamerdynerem panienki... Ich wspólnie spędzony czas, oraz różne zabawne, bądź smutne sytuacje zbliżają ich do siebie. W wyniku tego Dong Chan zakochuje się w Hye Nie, ale ona nie widzi tego i wciąż "lata" za swoją miłością sprzed 6 lat prawnikiem Tae Yoonem.

Czy Hye Na zauważy co do niej czuje Dong Chan? Czy chłopak zmieni jej charakter? Czy będą mogli być razem, skoro Dong Chan miał taką skomplikowaną przeszłość? Kadry z dramy:
Moja opinia:

Myślę, że drama jest naprawdę przyjemna i lekka w oglądaniu. Fabuła jest ciekawsza z każdym odcinkiem, a przy tym za każdym razem możemy doświadczyć czemu ta drama jest świetną komedią. Do tego dochodzi nam bardzo dopasowana muzyka i wspaniali aktorzy, którzy świetnie pasują do swoich ról. 


Postać Hye Ny jest bardzo zadziwiająca, ponieważ w pierwszym odcinku jest prawdziwą diablicą, ale po tym jak poznaje Dong Chana zmienia się diametralnie. Natomiast postać Dong Chana była bardziej jednolita, przez co tworzyli fajny kontrast. Bardzo podobały  mi się ubrania Hye Ny- zabójczo w nich wyglądała *-* A jeśli chodzi o Dong Chana to miał zajefajną fryzurkę haha.  Co do prawnika i koleżanki Dong Chana to byli mi obojętni.... Produkcja warta polecenia, rozśmieszy każdego, a bohaterowie skradną serce :) 

Ocena:8/10
Gatunek: Romans, Komedia, Chaebole
Liczba odcinków: 16 

Muzyka z dramy:


"Hot Stuff"


"I Love You"


"Helpless Love"


"Dash Girl"Trailer:


W rolach głównych:Yoon Sang Hyun jako Seo Dong Chan


Yoon Eun Hye jako Kang Hye Na


Jung Il Woo jako Lee Tae Yoon


Moon Chae Won jako Yeo Eui Joo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz