czwartek, 16 lutego 2017

Druga seria Nieznanej Cesarzowej Ha Ny już wkrótce~! + opis


Cześć~! Na początek bardzo się cieszę, że tyle osób było zainteresowanych przygodami Księżniczki Ha Ny. Same wyświetlenia mi to mówiły, jak i komentarze, których mam nadzieję, że przy drugiej serii będzie jeszcze więcej ;) 
Mam nadzieję, że nadal będziecie śledzić losy naszej cesarzowej. Pomyślałam, że skoro już niedługo ukarze się pierwszy rozdział opowiadania to przybliżę wam teraz trochę fabułę, oraz to czego możecie się spodziewać ^^ 
Sama uważam, że druga część może być jeszcze lepsza od pierwszej, więc na pewno wrócę do was z cesarzową w wielkim stylu.

Znalezione obrazy dla zapytania historical korean drama gif

Tak samo jak w pierwszej serii znowu się pojawi Sung San i Yi Han. Perypetie zakochanych w ciężkich czasach oraz niesprzyjające warunki będą im utrudniać ich związek. Pierwsza część opierała się bardziej na wędrówce głównych bohaterów po Joseon, lecz druga część jest bardziej skupiona, na życiu w pałacu, inaczej mówiąc, jak tam żyć by przeżyć...

Znalezione obrazy dla zapytania historical korean drama gif

To pewnie nie będzie nic nowego dla was, lecz w drugiej serii pojawią się również nowe postacie, zarówno te złe jak i dobre. Będzie na pewno więcej wątków romantycznych, walk i strategi przetrwania! Jak na razie mogę wam jedynie zdradzić tyle, że fabuła drugiej części rozpoczyna się pół roku po koronacji Ha Ny. Jak pewnie się domyslacie będzie ona musiała sprostać wielu trudnością jako młoda władczyni. 

Znalezione obrazy dla zapytania historical korean drama gif

A teraz czas na krótki opis nowej serii: ;) 

Ha Na jako młoda cesarzowa dobrze się sprawuje, lecz niestety będąc jeszcze niedoświadczoną władczynią pomagają jej ministrowie. Cesarstwo japońskie nie zgadza się z wyborem Ha Ny na cesarzową, więc zrywa kontrakt podpisany z ojcem dziewczyny Ayushidarą sprzed lat. Razem z Goryeo, które ma dość bycia zależne od sąsiedniego Joseon połączonego z częścią Chin połączyli swoje siły by zniszczyć potomkinie smoczej dynastii. Niestety siły wroga są za silne, więc pałac cesarski w Joseon zostaje przechwycony przez Japończyków, którzy chcą włączyć jeszcze resztę kraju do swojego cesarstwa niszcząc i zabijając wszystko i wszystkich co staną im na drodze. 

Druga seria będzie pełna zdrad, miłości, zemsty, nienawiści, rozpaczy i oczywiście nadziei na wygranąNa koniec przypomnę wam postacie z pierwszej serii, żebyście je jeszcze potem rozpoznawali:


Ha Na - księżniczka Joseon, potem Cesarzowa. Jej rodzice zginęli zabici przez dziewczynę podszywającą się za jej zaginioną siostrę.

Sung San - generał armii cesarskiej, osobisty ochroniarz księżniczki w przeszłości. 

Yi Han - pierwsza miłość Ha Ny z której za wiele nie wynikło. Syn zdrajcy cesarstwa, ministra Oha. 

Hye Ri - inne imię Na Ri, prawdziwa siostra Ha Ny wychowywana przez piratów przez wiele lat. 

Se Hyun - uliczny złodziej i rozbójnik. Pomagał Ha Nie odbić pałac z rąk jej wrogów. Jest zdetronizowanym księciem Goryeo. 

Su Jin - siostra Sung Sana, cyrkówka posiadająca tygrysa o imieniu Sae. Przyjaciółka Ha Ny

Jong Min- brat Se Hyuna i koronowany książe Goryeo. 


Mam nadzieję, że was zachęciłam do przeczytania również drugiej części Ha Ny ^-^
 Pozostawcie po sobie komentarz ;) 

1 komentarz:

  1. Super bardzo się cieszę! Czekam już na nowe posty. Bardzo podoba mi się twój wygląd bloga jest taki charakterystyczny. Więc co mogę więcej dodać?? Życzę WENY http://ja-i-moje-opowiastki-o-wszystkim.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń