poniedziałek, 21 września 2015

L-DK


Znalezione obrazy dla zapytania l-dk drama

Streszczenie:

Rodzina Aoi ze względu na prace wyjechała do Chin, więc została sama w Japonii. Bardzo ceni swoich przyjaciół, więc, gdy Moe, jej najlepsza przyjaciółka wyznała uczucia najpopularniejszemu chłopakowi w szkole i została niemile odrzucona, dziewczyna postanowiła przemówić do rozsądku owemu chłopakowi Shuse'owi. Ciąg wydarzeń spowodował, że dziewczyna niechcący zalała mieszkanie chłopaka, przez co wprowadza się on do Aoi. 

Czy wyniknie z tego miłość? Jaką obietnice złożył chłopak osobie o imieniu Satsuki? Czy Aoi będzie szczęśliwa mimo wielu trudności? 


Kadry z dramy:


Moja opinia:


Myślę, że film jest bardzo ciekawy i interesujący. Nic w nim nie nudziło, główna aktorka świetnie pasowała mi swoim wyglądam do postaci Aoi, tak samo aktor grający Shuse'ia. Jedynie moją znienawidzoną postacią była Satsuki- po prostu nienawidzę, gy w dramie lub filmie pojawia się była dziewczyna i miesza, była chłopak może być, ale NIE dziewczyna! :D 
Sceny romantyczne były naprawdę oryginalne, ciekawe i niektóre wprawiały widza w śmiech, a niektóre były tak mocne, że sprawiały by się dalej oglądało.  Gra aktorska była taka sobie, nie wiem czemu, ale tak uważam....
Muzyczka była miła dla ucha, scenografia również była ładna. Ogólnie film godny polecenia, nie żałuje, że go oglądnęłam, bo wydaje się dla mnie miły i przyjemny, więc polecam :)

Ocena: 8/10
Gatunek: Komedia, Szkoła, Romans


Muzyka z filmu:


"Honey L Days"


Zdjęcia z planu:Trailer:~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~W rolach głównych:


Kento Yamazaki, J live-action Movie from manga "L♡DK", 2014. Plot & Movie [Eng. Sub]:

Yamazaki Kento jako Kugayama Shuusei


Gouriki Ayame jako Nishimori Aoi

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Komentujcie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz