środa, 2 września 2015

Playful KissStreszczenie:


Oh Ha Ni to niezdarna dziewczyna, która kocha perfekcjonistę i szkolnego przystojniaka Baek Seung Jo. Podczas jej wyznania chłopak upokarza ją przy całej szkole, przez co Ha Ni postanawia skończyć z uczuciami do niego. W tym samym dniu podczas przyjęcia w jej domu następuje trzęsienie ziemi i burzy jej dom. Tata dziewczyny prosi o pomoc swojego przyjaciela, przez co Ha Ni i jej tata wprowadzają się do bardzo miłych ludzi, ale problem w tym, że w tym samym domu mieszka jej zakończona miłość Seung Jo. 

Czy uczucia Ha Ni powrócą? Jakie przezabawne rzeczy mogą wyniknąć z mieszkania pod jednym dachem? Czy Seung Jo polubi dziewczynę?
Kadry z dramy:

 

Streszczenie:

Dramę oglądałam już drugi raz i szczerze mówiąc żałuje, bo już nie miałam żadnych dodatkowych uczuć do tej produkcji.... Gdy ją pierwszy raz oglądałam to również nie miałam wobec niej żadnych głębszych przemyśleć. Fabuła fajnie się zapowiadała, ale z czasem odcinki dłużyły się i już pytałeś samego siebie "Po co mam to dalej oglądać?" Gra aktorska była niezła, aktor grający Seung Jo świetnie wyeksponował tę postać, natomiast aktorka grająca Ha Ni również trzymała jego poziom, no ale co z tego, skoro scenariusz stawał się nudny. Uważam, że drama powinna być tylko o szkole, a nie jak było, że pokazywała już chyba w 10 odcinku ich na studiach i potem ich dorosłe życie. Myślę, że wszystkiego było za dużo. Muzyka była taka sobie, nawet średnio ją pamiętam. Ogólnie drama lekka, początkowo ciekawa, a potem zamienia się w nudę.... 

Ocena: 5/10
Gatunek: Romans, Szkolne, Komedia

Muzyka z dramy:


"Kiss Me"

"I think I love you"


Zdjęcia z planu:


sominpapalchul.jpg

Fotos del set de Grabación de Playful Kiss


http://s53.radikal.ru/i141/1009/b4/72ed25faa314.jpgTrailer:

W rolach głównych:Jung So Min jako Oh Ha Ni

~

Kim Hyun Joong jako Baek Seung Jo

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Komentujcie :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz