sobota, 4 kwietnia 2015

Surplus PrincessStreszczenie: 

Aillen jest księżniczką Syreniego Królestwa, mającą 19 lat.
Zakochuje się w sławnym kucharzu Kwon Shi Kyung-u. Pewnego dnia podczas nagrania jak Shi Kyung gotuje nad morzem, wyżej wymieniony chłopak zauważa Aillen i chce zrobić jej zdjęcie, niestety wpada do wody i przed upadkiem uderzył się w głowę, więc był nieprzytomny. Owego kucharza ratuje nasza syrenka, całując go pod wodą. Znaleźli go na molo z Jin Ah sącząc, że ona go wyciągnęła, gdyż była cała mokra ( nurkowała szukając Shi Kyunga). Chłopak po obudzeniu podziękował jej, lecz miał złudzenie, że uratowała go inna dziewczyna a dowodem na to była błyszcząca łuska Aillen, którą Shi Kyung miał przy sobie. Aillen chcąc oddać chłopakowi telefon i go lepiej poznać podstępem wykrada eliksir od czarnoksiężnika i zostaje człowiekiem na 100 dni. 
A jeśli w przeciągu tych dni nie zdobędzie pracy i prawdziwej miłości zniknie niczym piana morska. Po przemianie spotyka Hyun Myunga w bardzo śmiesznej sytuacji. Czarnoksiężnik jej pomagał i umieścił w Domie Surplus. 

Czy Aillen uda się zakochać w sobie Shi Kyunga? Czy może Aillen pokocha gogoś innego? Ile osób dowie się  jej sekrecie? Jakie zagrożenie będzie sprawiać Ji Ah za misji dziewczyny? Kogo wybierze syrenka? Czy zamieni się w piane morską?


Kadry z dramy:


Ta baba mnie rozwala i ta muzyczka gdy się pojawia (na dole)

Moja opinia:
Myślę, że drama jest lekka na nudny wieczór. Najbardziej w dramie podobał mi się wątek Aillen i Shi Kyunga oraz " Wielkiego" i Hye Young. Te ich trenowanie roli <3
Główna bohaterka jest dość specyficzna pierwsze ryzykuje swoje istnienie dla miłości, a potem zakochuje się w innym. Aktorka dobrze zagrała nie ma się do czego przyczepić, chodź najlepiej zagrali według mnie aktor grający Shi Kyunga i aktorka grająca Jin Ah. Przyznaje, że za tą aktorką nie przepadam, może dlatego, że prawie zawsze gra te wrogie postacie, ale w tej dramie była super. 
Muzyka była też dobrze dobrana, rozśmieszyły mnie niektóre momenty w dramie. Śmieszne momenty:Oraz moja ulubiona chwila ;)


Zdjęcia z planu filmowego:

Muzyka z dramy: 

"Ever-New"

W rolach głównych:Jo Bo Ah jako Kim Ha Ni/ Syrenka Aillen


Song Jae Rim jako Kwon Shi Kyung 


Park Ji Soo jako Yoon Jin Ah


Ohn Yoo Wan jako Lee Hyun Myung 

Komentujcie jak wy uważacie. Podobała wam się drama, a może ją oglądniecie ? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz