czwartek, 9 kwietnia 2015

City HunterStreszczenie:

Drama opowiada o Yoon Sungu, który był szkolony w Tajlandii by zemścić się na zabójcach swojego ojca. Przez całe życie mieszkał z wojskowymi, więc opanował świetnie sztuki walki tak jak i strzelanie z broni. Po powrocie do Korei dostaje pracę w domu prezydenta, gdzie poznaje Na Ne, która tam pracuje jako ochroniarz. Obydwoje nie przepadają ze sobą, jednak ciąg wydarzeń zbliża ich do siebie. Niestety dziewczyna jest już zauroczona prokuratorem Joung Jo uważając, że jest perfekcyjny bo ściga przestępców. Dziewczyna jednak nie wie, że Yoon Sung by schwytać polityków, którzy zabili jego ojca przybiera pseudonim City Hunter. Odkrywa on największe korupcje w państwie jak i jest bohaterem dla innych o mniejszej mocy. 

Czy Yoon Sung i Na Na będą razem? Ile osób dowie się kim tak na prawdę jest? Czy uda mu się dokonać zemsty, czy może odpuści i będzie z Na Ną? 


Kadry z dramy: Podobny obraz

Podobny obraz

Podobny obraz

Podobny obraz


Podobny obraz


Podobny obraz


Znalezione obrazy dla zapytania city hunter

Podobny obraz


Znalezione obrazy dla zapytania city hunter

Podobny obraz

Podobny obrazMoja opinia:


City Hunter to stanowczo moja ulubiona drama. Pierwszy raz oglądnęłam ją jakieś trzy lata temu, lecz od tamtego czasu widziałam ją z pięć razy jak nie więcej. Fabuła skupia się na chłopaku, który pragnie zemsty na politykach, którzy rozkazali zabić jego ojca. Na swojej drodze spotyka Na Ne, która pracuje jako ochroniarz w domu prezydenta. Yoon Sung, czyli główny bohater chcąc pokonać i zniszczyć tych polityków przybiera tożsamość City Huntera, który walczy z niesprawiedliwością. Produkcja jest pełna zwrotów akcji, dramatu, piękniej miłości i oczywiście momentów, które potrafią zadziwić widza. W produkcji występują świetne efekty specjalne jak i sceny walki. Jedną z nich możecie zobaczyć niżej. 


Znalezione obrazy dla zapytania city hunter gif

Po samym gatunku można domyśleć się, że musi wystąpić tam romans, więc napiszę trochę o nim. Zaczyna się od nielubienia się nawzajem przez głównych bohaterów, jednak jak pewnie wiecie kto się czubi ten się lubi! xD Tutaj to się sprawdziło. Ich relacja zmienił się w cudowny romansik, jednak niestety z elementami dramatu, które dopełniały całą fabułę. Romantyczne sceny potrafiły chwycić za serce.  


Znalezione obrazy dla zapytania city hunter gif

Oczywiście związek głównego bohatera i Na Ny nie podobał się wielu osobą, więc została ona obiektem polowań. Sprawiło to, że została ona zamieszana w akcje i Yoon Sung musiał ją chronić, więc sceny romantyczne zamieniały się w sceny akcji, które zwalały z nóg. 

Znalezione obrazy dla zapytania city hunter gif

Podsumowując naprawdę polecam tą dramę. Jest ona i będzie moją ulubioną. Do tego piosenki "Suddenly" do teraz słucham! OST również było świetnie dopasowane i jest naprawdę charakterystyczne dla tej dramy ^^  Niestety najbardziej mnie chyba rozczarował koniec, gdyż był niezrozumiały. Mogli to dać bardziej oczywiste a nie to co zostało pokazane T.T


Ocena: 10/10
Gatunek: Akcja, Romans, Dramat
Liczba odcinków: 20
Rok emisji: 2011

Trailer:Muzyka z dramy:

"Suddenly""It's Alright"


"So Goodbye"


"Love"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Zdjęcia z planu:
Filmy z kręcenia dramy City Hunter :
W rolach głównych:Lee Min Ho jako  Lee Yoon Sung 


Park Min Young  jako Kim Na Na


Lee Joon Hyuk jako Kim Joung Jo A wy co myślicie o tej dramie? 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz