czwartek, 26 maja 2016

Vampire Flower


Plik:Vampire flower.jpg

Streszczenie:


Louis jest wampirem, który chce zostać Lordem, ale do tego jest mu potrzebny Kwiat Wampira, który skradli ludzie wiele lat temu. Pewnego dnia poznaje Seo Young i wierzy, że tylko ona może znaleźć owy kwiat. W poszukiwaniach pomagają chłopakowi jego przyjaciele Beakhan, Akan i Rekha, ale oczywiście istnieją też złe wampiry, które również chcą dostać kwiat w swoje ręce. 

Czy chłopak znajdzie kwiat? Czy Louis poczuje coś do Seo Young? Kim jest Ashel? Kadry z dramy:
Moja opinia:


Do dramy zachęciło mnie jedno mv, które oglądnęłam na yt. Produkcje zaczęłam dzisiaj oglądać i od razu skończyłam. Jest ona krótka, bo jest 6 odcinków po ok. 10 min. Fabuła jak dla mnie jest bardzo ciekawa i myślę, że spokojnie, jeśli by ją rozbudowano mogła by powstać normalna, długa drama. Główny bohater Louis na początku wydaje się być postacią samolubną, oziębłą, ale z biegiem czasu przekonuje się do Seo Young i zmienia swoje nastawienie przez co go polubiłam. Główna bohaterka jest zabawna i opiekuńcza, więc razem tworzyli fajny duet. W dramie moją uwagę przykuła muzyka, która głęboko zapadła mi w pamięci, nawet dalej ją sobie nucę ;) 
Ogólnie drama przyjemna i polecam ją każdemu, niestety gdzieś tak w połowie wątki były bardzo szybko przyśpieszone, przez co widz trochę się gubił, ale poza tym wszystko było fajne i ciekawe. 
Kiedy zobaczyłam po raz pierwszy Baekhana i Akana od razu wywarli na mnie dobre wrażenie z powodu ich charakteru i przyjaznego nastawienia wobec Seo Young. Jeśli chodzi o Rekha to od początku coś przeczuwałam, że będzie próbował zdobyć główną bohaterkę ^^ Zakończenie również cudowne, polecam! 

Ocena: 8/ 10
Gatunek: Wampiry, Romans, Fantasty
Rok emisji: 2014
Liczba odcinków: 6


Muzyka z dramy:


"Vampire's Flower"


" I'll Give Myself to You "


Trailer:W rolach głównych:Seo Jae Hyung jako Louis


Kim Ga Eun jako Seo Young


Kim Hyung Gon jako Rekha
1 komentarz:

  1. Według mnie Louis jest przesłodki ! <3 Od razu myślałam że coś z tego będzie.Już z samego wyglądu wygląda nieziemsko ! Mam pociąg do Koreańczyków (np.z Cesarzowej Ki) a do tego już szczególnie.Moim zdaniem powinien być ciąg dalszy dramy.Jest niezwykła ! Niby krótka,banalna a jednak ma w sobie to coś.

    OdpowiedzUsuń