niedziela, 31 maja 2015

The Girl Who Sees Smells
Streszczenie:

Drama opowiada historię dziewczyny o imieniu Eun Sol. Pewnego dnia, gdy wraca do domu. Widzi morderce zabijającego jej rodziców. Dziewczyna zaczęła uciekać, bo zaczął ją również gonić, niestety wpadła pod samochód. Morderca w trakcie zamieszania znika. Moon Gak jest policjantem, bratem imienniczki dziewczyny. W tym samym dniu miały obydwie miały wypadek i trafiły do szpitala. Morderca, kierując się tylko imieniem dziewczyny zabija siostrę Moon Gaka. Eun Sol budzi się po 193 dniach. Straciła pamięć, a w zamian za to mogła widzieć...zapachy. Przygarnia ją jeden z policjantów, mówiąc, że jest jej ojcem. Od tamtej chwili Eun Sol zniknęła, a narodziła się Cho Rim. Podczas pewnej sytuacji dziewczyna poznaje Moon Gaka, pomaga mu w śledztwie, ponieważ jeśli by tego nie zrobiła, zostałaby osądzona o utrudnianie śledztwa. Przestępce szybko złapali. Chłopak nie móc uwierzyć w nadludzkie moce dziewczyny przeprowadzał testy by sprawdzić czy naprawdę widzi zapachy. Cho Rim zgodziła się pomagać w śledztwach pod warunkiem, że chłopak zostanie jej partnerem w skeczach. 
Jak dalej potoczą się ich losy? Kim był morderca? Czy Moon Gak pozna prawdę, że jego siostra została zabita z powodu Cho Rim?
Jakim zagrożeniom będą musieli stawić czoła ? 


Kadry z dramy:


Moja opinia:

Uważam, że drama jest nawet pomysłowa. Bardzo wydawała mi się podobna do dramy "I can hear your voice". Bohaterowie są fajnie dobrani, główną aktorkę również polubiłam. Bardzo mi się podobał wygląd tych drobinek (zapachów). Jeśli podobała wam się wyżej wymieniona drama to ta też wam się spodoba :)
Ocena 8/10 
Gatunek: Romans, KryminałW rolach głównych:Park Yoo Chun jako Choi Moo Gak 


Shin Se Kyung jako Oh Cho Rim


Nam Goong Min jako Kwon Jae Hee


Yoon Jin Seo jako Yeom Mi 


STOP!!! Komentujcie :)
Nawet Cho Rim mówi stop :D 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz