niedziela, 31 maja 2015

The Girl Who Sees SmellsZnalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees Smells

Streszczenie:

Drama opowiada historię dziewczyny o imieniu Eun Sol. Pewnego dnia, gdy wraca do domu. Widzi morderce zabijającego jej rodziców. Dziewczyna zaczęła uciekać, bo zaczął ją również gonić, niestety wpadła pod samochód. Morderca w trakcie zamieszania znika. Moon Gak jest policjantem, bratem imienniczki dziewczyny. W tym samym dniu miały obydwie miały wypadek i trafiły do szpitala. Morderca, kierując się tylko imieniem dziewczyny zabija siostrę Moon Gaka. Eun Sol budzi się po 193 dniach. Straciła pamięć, a w zamian za to mogła widzieć...zapachy. Przygarnia ją jeden z policjantów, mówiąc, że jest jej ojcem. Od tamtej chwili Eun Sol zniknęła, a narodziła się Cho Rim. Podczas pewnej sytuacji dziewczyna poznaje Moon Gaka, pomaga mu w śledztwie, ponieważ jeśli by tego nie zrobiła, zostałaby osądzona o utrudnianie śledztwa. Chłopak nie mógł uwierzyć w nadludzkie moce dziewczyny. Cho Rim zgodziła się pomagać w śledztwach pod warunkiem, że chłopak zostanie jej partnerem w skeczach. 

Jak dalej potoczą się ich losy? Kim był morderca? Czy Moon Gak pozna prawdę, że jego siostra została zabita z powodu Cho Rim?
Jakim zagrożeniom będą musieli stawić czoła ? 

Znalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees Smells

Kadry z dramy:

Znalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees Smells

Znalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees Smells


Podobny obraz


Znalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees SmellsZnalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees Smells

Znalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees Smells

Znalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees Smells

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees SmellsPodobny obraz


Podobny obraz


Moja opinia:


Drama według mnie ma bardzo interesującą historię. Samo to, że główna bohaterka posiada nadludzkie moce i wykorzystuje je by rozwiązywać zagadki kryminale sprawia, że fabuła staje się naprawdę wciągająca. Oczywiście podobne wątki zostały użyte tez w nowszych dramach np widzenie przyszłości, czy widzenie Aniołów Śmierci. Cho Rim była według mnie naprawdę ciekawą postacią z dość dramatyczną przeszłością, jej nadludzkie moce były czymś nowym w porównaniu z wszystkimi innymi dramami policyjnymi w czasie, gdy było to emitowane, jednak teraz te wątki są na porządku dziennym. 

Znalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees Smells gif

Produkcje oglądałam już parę lat temu, lecz mimo to drama zapadła mi w pamięci dzięki swojej tajemniczości. Wszystkie sprawy kryminalne potrafiły tak wciągnąć widza, że mógł oglądać dramę przez cały czas. Oczywiście spotkałam się jednak też z tym, że niektórzy porzucali ją przez głównego aktora. Twierdzili, że mogli dać kogoś ładniejszego. Jeśli tak myślicie to oceniacie produkcje zbyt pochopnie. To nie wygląd aktorów decyduje o fabule, jak i o ich graniu!
A akurat w przypadku tego aktora to gra aktorka była dość dobra! Co do aktorki, która grała Cho Rim to dużo osób zarzuca jej już od wielu lat słabą grę aktorską tak zwane bycie drewnem xD. Dla mnie jednak zagrała tutaj naprawdę dobrze i ciekawie pokazała swoją postać. 

Znalezione obrazy dla zapytania The Girl Who Sees Smells gif

Na sam koniec skoro drama dotyczy poszukiwania mordercy to musi występować i zły charakter. W doborze aktora strzelili w dziesiątkę. Nie ma nikogo lepszego niż Gong Min, jest cudem w tej produkcji. Świetnie zagrał i swoją podwójną osobowością pobił nawet głównego aktora. Dramę naprawdę polecam. Ja miło z nią spędziłam czas i myślę, że i wam się spodoba ;) 

Ocena: 8/10
Gatunek: Dramat, Romans, Fantasy, Policyjny
Liczba odcinków: 16
Rok emisji: 2015 


Trailer:Muzyka:


"Spring Is Gone By Chance"


"Confusing"

W rolach głównych:Park Yoo Chun jako Choi Moo Gak 


Shin Se Kyung jako Oh Cho Rim


Nam Goong Min jako Kwon Jae Hee


Yoon Jin Seo jako Yeom Mi 


STOP!!! Komentujcie :)
Nawet Cho Rim mówi stop :D 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz