sobota, 23 maja 2015

Nail shop parisStreszczenie:

Drama opowiada o pisarce, która szukając natchnienia natrafiła na Alexa. Który pomógł pewnej kobiecie, gdy grożono jej nożem. Nasza pisarka to Yeo Joo. Zainspirowana nim zaczyna go śledzić, dowiaduje się , że pracuje jako manicure'rzysta. To zrujnowało wyobraźnie dziewczyny w której był on szpiegiem. Yeo Joo wpadła na pomysł, że napisze książkę o jego losach, bo przecież jeszcze nikt nie wymyślił, by główny bohater był manicure'rzystą.Lecz był pewien problem, Yeo Joo musiała się o nim więcej dowiedzieć, ale salon w którym pracował przyjmował do pracy tylko mężczyzn. Stąd pomysł dziewczyny by udawać chłopaka i zatrudnić się tam. Poznała w salonie dodatkowo Jina oraz Keia. Na początku Kei podejrzewał Yeo Joo o ukrywanie czegoś. Dziewczyna szpiegowała Alexa i spisywała wszystko co o nim się dowiedziała. Z czasem zakochała się w nim. Yeo Joo miała zamiłowanie do gumiho. Zaczęła przypuszczać, że ich szefowa jest tym stworzeniem. Jin bardzo zaprzyjaźnił się z Yeo Joo, którą nazywano Bunny. Tą czwórkę spotkało wiele przygód i ciekawych doświadczeń. Z biegiem czasu Jin dowiedział się o prawdziwej tożsamości Yeo Joo, następnie Kai. Żeby było ciekawiej pojawił się trójkąt romantyczny. Kei- Yeo Joo- Alex.

Kogo wybierze dziewczyna? Jak reszta zareaguje na wieść, że jest dziewczyną? Czy jej powieść będzie hitem? 

Kadry z dramy:

Moja opinia:


Szczerze uważam że drama jest po prostu na nudny wieczór, nic takiego ciekawego się tam nie dzieje. Bohaterowie są bardzo oryginalni, a aktorzy świetnie dobrani. Drama jak dla mnie nie wniosła niczego co by mnie chwyciło za serce czy czegoś podobnego. Nie żałuje, że ją oglądałam, ale już nie będę jej znowu oglądać. Bardzo polubiłam Jina w dramie był taki słodki *.*
Myślę, że całą ta historie wyolbrzymili, przez całą dramę nie było nic magicznego, a na końcu wylatują z gumiho. No bez jaj! Co to ma być! 

Moja ocena: 4/10 
Gatunek: Romans, Trójkąt romantyczny, Fantasty, 


Muzyka z dramy:


"Don't Say Anything"


W rolach głównych:
Park Gyu Ri jako Hong Yeo Joo


Jun Ji Hoo jako Alex


Song Jae Rim jako Kei


Park Sang Hyun/ Thunder jako Jin Co wy myślicie o tej dramie?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz