wtorek, 24 listopada 2015

Secret Garden


Znalezione obrazy dla zapytania secret garden korean drama

Streszczenie:


Joo Won jest prezesem centrum handlowego pochodzącym z rodziny chaeboli, natomiast Gil Ra Im jest sierotą, która zajmuje się kaskaderką. Ich drogi przecinają się, gdy przez przypadek Joo Won bierze Ra Im za główną aktorkę i zabiera ją do jego kuzyna Oski. Ra Im i Oska poznali się kiedyś na planie. Nasza kaskaderka jest pierwszą kobieta, która nie lgnie do Joo Wona, więc prezes zainteresował się nią. Jest jednak problem, nawet jeśli zdobędzie serce Ra Im jej status społeczny nie pozwoli na ich związek. 
Joo Won tak jak każdy chaebol ma swoją narzeczoną, którą wybrali rodzice, w tym przypadku jest to Sa Rang- młoda pani reżyser, która w przeszłości była dziewczyną Oski. Z czasem Ra Im i Joo Won zamieniają się ciałami przez wypicie magicznego wina......

Czy zamiana ciał będzie na zawsze? Czy Sa Rang, Oska lub szef kaskaderów zakochany w Ra Im zorientują się co się z nimi stało? Jak rozwinie się uczucie między głównymi bohaterami? 


Kadry z dramy:


Moja opinia:


Z tego co wiem był to hit 2010 roku. Dramę oglądałam już 2 lata temu, ale ostatnio znowu naszło mnie na jej oglądanie ;D Jest to produkcja lekka, przyjemna i bardzo wciągająca. Fabuła jest bardzo oryginalna, ponieważ, gdzie jest drama w której główna bohaterka gra kaskaderkę i zakochuje się w chaebolu, a oprócz tego zamieniają się oni ciałami? Moją ulubioną postacią była Gil Ra Im, może dlatego, że gra ją Ha Ji Won haha. Ra Im jest postacią pewną siebie, poważną i odważną z wielkimi umiejętnościami kaskaderskimi. Bardzo lubię, gdy główna bohaterka ma taki charakterek więc uwielbiałam sceny w których nasza Ra Im pokazywała swój talent. Najlepszym przykładem jest jazda samochodem, gdy miała dojechać na drugi koniec miasta w 30 min. Mina Joo Wona była niezapomniana, gdy kierowała :D 


Ale, gdy zamienili się ciałami według mnie lepiej grał Hyun Bin, no ale jednak zagrać reakcje dziewczyny jest łatwiej, więc nie mam tu jednolitego zdania co do tego.
Postać Joo Wona była dość specyficzna, ponieważ  jako normalny Joo Won był średnio ciekawy, ale, gdy przemienił się w Ra Im był bardzo zabawny. Ale wracając do normalnego Joo Wona. Jego dres z Włoch rozwalał mnie kilka razy, najgorszy z nich to chyba był ten w panterkę.... 
Pamiętam, że aktor urzekł mnie w jednym momencie i było to wtedy kiedy robił brzuszki, jego spojrzenie było przeszywające *.* 


Jeszcze jedna postać przykuła moją uwagę, był nim Oska. ten aktor świetnie pasował do tej postaci. Jego zachowanie potrafiło rozbrajać haha, bardzo fajna była scenka z nim podczas wyścigu rowerowego. 
Oprócz aktorów przykuła moją uwagę oprawa muzyczna, ponieważ zakochałam się w jednej piosence, mam na myśli "Scar". Ona chyba kończyła większość odcinków :)
Ogólnie dramę warto polecić, skoro była ona hitem. Ja już wiem dlaczego była taka znana, ale jeśli wy tego nie wiecie zapraszam do oglądania! :) 

Gatunek: Romans, Fantasty, Akcja, Komedia
Liczba odcinków: 20
Ocena: 8/10

Muzyka:


"Scar"

* kocham tę piosnkę 


"That Woman"


"Here I am"


"That Men"


Zdjęcia z planu:


Zabawne momenty:

Trailer:

W rolach głównych:Ha Ji Won jako Gil Ra Im


Hyun Bin jako  Kim Joo-Won


Yoon Sang-Hyun jako Oska


Kim Sa-Rang jako Yeun-Sul


Phillip Lee jako Im Jong-Soo

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Oglądaliście już tę dramę? Jeśli tak to co o niej myślicie, a jeśli nie to chcecie oglądnąć? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz