piątek, 31 lipca 2015

Prosecutor Princess


Po długiej przerwie powracam z recenzją nowej dramy. 

.............................................................................................................................................................Streszczenie:


Drama opowiada o rozpuszczonej, zapatrzonej w siebie dziewczynie, która zdała egzamin na prokuratora i dołączyła do biura prokuratorskiego w Seulu. Kiedy nie poszła na kurs przygotowawczy do pracy, tylko pojechała na aukcję by kupić sobie buty poznaje prawnika In Woo.  Ci dwoje z pewnych powodów spędzają noc w tym samym apartamencie. Podczas aukcji, spotyka drugiego mężczyznę, którego bierze za złodzieja. I rzuca się na niego, sprawiając, że owy mężczyzna o imieniu Se Joon, nie mógł złapać ważnego dla niego przestępcy.Kobieta, wracając do Seulu spotyka się z prawnikiem. Daje jej on jej wymarzone buty z aukcji których nie mogła kupi, gdyż ją okradli. W biurze prokuratorskim staje się ona obiektem kpin i żartów z powodu jej stylu ubierania na kobietę biznesu. Wiele oskarżonych żaliło się na nią, przez co doprowadziła do tego że wiele osób ją znienawidziło.  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pracuje tam gdzie ona Se Joon jako prokurator. Na ratunek dziewczynie przychodzi In Woo. Pomaga jej z rozwiązywaniu spraw i zmienieniu zdania o niej u innych prokuratorach. Lecz nasza pani prokurator zakochuje się w Se Jonnie. Czy wyjdzie im? 
I czy In Woo ma jakiś powód by pomagać dziewczynie? A może In Woo kocha ją od dawna, albo nienawidzi i szykuję zemstę.? Co się stanie z panią prokurator, czy zmieni zdanie innych o sobie?  Jak potoczą się ich losy? 
Jeśli chcecie wiedzieć oglądnijcie tę dramę.Kadry z dramy: 

Moja opinia


Myślę, że drama jest dość oryginalna. Sam pomysł, żeby główna postać była tak zwaną "diwą" jest świetny. Śmiałam się czasem przy tym do łez. Komedia romantyczna na maksa :D. 
Na początek główna bohaterka, myślę, że aktorka świetnie się wywiązała z grą, ponieważ czułam jej utożsamienie się z nią. Zakochałam się chyba we wszystkich jej butach i stylizacjach.  
Chyba nigdy nie zapomnę tych jej rozmyślań nad sprawami w toalecie :D 


          <검사 프린세스> 김소연, 화장실 장면도 귀엽네 이미지-1

Nie wyobrażałabym sobie Se Joona jako chłopaka pani prokurator, nie jest taki przebojowy jak ona XD. 
Teraz kolej na In Woo, powiem to w dwóch słowach zauroczył mnie. Aktor również cudny i przystojny. Aktorzy do ról są świetnie dobrani. Romantyczne sceny między głównymi bohaterami były super- też tak chce hahah....
Co do prokuratorka, to niezbyt go polubiłam, był bardzo sztywny i za poważny. 
Nie będę się za bardzo rozpisywać :) 

Gatunek: Prawo, Komedia, Romans
Ocena: 7/10
Polecam miłośnikom komedii romantycznych !
Muzyka z dramy: 

Muzyka jest cudowna *_* 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~
~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>


W rolach głównych:


Kim So Yeon jako Ma Hye Ri 


Park Shi Ho jako Seo In Woo 


Han Jung Soo jako Yoon Se Joon 


Oglądaliście już tę dramę, Komentujcię! :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz