poniedziałek, 30 marca 2015

Shitsuren Chocolatier [RECENZJA]


   Shitsurenchocolatier.jpg   

      Streszczenie:


Drama opowiada historię Koyurugi Soty, który był zakochany w swojej przyjaciółce Saeko.
Chodzili ze sobą przez chwile lecz dziewczyna oznajmiła że pogodziła się z byłym chłopakiem i z nim zrywa. Saeko bardzo lubiła czekoladki robione przez Sote. Chłopak po tym zdarzeniu postanowił pojechać do Paryża i tam zaczął pracować w jednej z najbardziej znanych kawiarni- została tam chocolatierem.
Po sześciu latach wrócił do Japonii i otwiera sklep razem ze swoim przyjacielem z Francji Olivierem. Chłopak postanawia robić czekoladki, które uszczęśliwią Saeko mimo tego że ona już wyszła za mąż. Na przyjęciu u znanego chocolatiera poznaje modelkę o imieniu Erena... 

Czy Souta nadal będzie kochać Saeko, czy może zmieni swoje uczucia? 
Kim on będzie dla Ereny? 
Jak dalej potoczy się jego kariera chocolatiera? 

Jeśli jesteście ciekawi zapraszam do oglądania ^_^          Kadry z dramy:
Moja opinia:

Już od samego początku nie byłam szczęśliwa z tym, że główna bohaterka była już zakochana. Oczywiście za tym idzie cierpienie głównego bohatera. Szczerze mówiąc myślałam, że drama pójdzie w całkiem innym kierunku, jednak tak naprawdę pokazana została nieodwzajemniona miłość mężczyzny, który był gotowy zrobić wszystko by tylko być z ukochaną. Naprawdę wzruszające, jednak ile można patrzeć na niedole głuwnego bohatera. Przynajmniej dobrze, że te czekoladki robił, bo bym chyba całkiem padła z nudów. 

Znalezione obrazy dla zapytania shitsuren chocolatier gif

Główna bohaterka Saeko działała mi tak na nerwach, jak i pewnie każdemu widzowi. Jej samolubne zachowanie, które było bezsensowne czasami wywoływało białą gorączkę. Ta postać została przedstawiona jako rozpuszczona dziewczyna, która myśli, że nie ważne co nie zrobi w życiu jej Sota nigdy jej nie odpuści. ( No sorry utknąłeś we friendzone).
Jedną rzeczą, która trzymała mnie w przekonaniu, ze chcę skończyć tą dramę to była poboczna postać Erena. Jej chemia z Sotą była widoczna już od pierwszych chwil na ekranie. Ich romantyczne momenty, jak i same sceny, gdzie się razem pojawiali sprawiały, że Saeko wychodziła na jeszcze większą pustą dziewczynę.
Jedną zabawną rzeczą w tej dramie mogłyby być rozmyślania Soty, które potrafiły doprowadzić do śmiechu. Jednak to za mało by stworzyć coś dobrego.  Szczerze uważam, że ta produkcja nie zawiera nic wybitnego i wręcz nudzi widza. Naprawdę nie polecam...

Ocena: 3/10
Gatunek: Romans, Komedia 
Liczba odcinków: 11
Rok emisji: 2014

Trailer:
W rolach głównych:


Matsumoto Jun jako  Koyurugi Sota


Ishihara Satomi jako Saeko Yoshioka


Mizukawa Asami jako Kaoruko Inoue


Mizuhara Kiko jako Erena Kato


Mizobata Junpei jako OlivierKomentujcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz