poniedziałek, 30 marca 2015

Shining Inheritance


Opis:

Drama Shining Inheritance opowiada historię młodej dziewczyny Go Eun Sung, która po powrocie ze studiów w USA, przyjechała zobaczyć się z tatą, bratem oraz jej macochą i przyrodnią siostrą. Firma jej taty była w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej.  Podczas wysiadania z samolotu przez przypadek zamieniała się torbami z Hwanem.- dziedzicem wielkiej firmy spożywczej. W dniu imienin jej taty czekała na Hwana by oddać mu torbę, ale on się nie pojawiał , po tym dostała telefon, że jej ojciec umarł, a ciało zostało już skremowane. Po tych wydarzeniach macocha wyrzuciła Eun Sung 
i Eun Woo (brata dziewczyny) na ulice. Eun Sung musieć zarobić pieniądze na życie podjęła prace w klubie  i tam spotkała Hwana , który zaczął ja posądzać o to, że jest złodziejką, gdyż nie oddała mu torby. Przy szarpaniu się z nią on zepsuł jej telefon.. Widział to wszystko Jun See jego kuzyn. Po tym dowiedziała się że jej autystyczny brat zaginął, zaczęła posądzać o to Hwana bo gdyby nie zepsuł telefonu jej brat by nie zaginął. Jun See zaczął pomagać Eun Sung szukać brata i w codziennym życiu był dla niej dobrym przyjacielem.

Jak potoczą się losy tej trójki?  Dlaczego Eun Sung zamieszkała u Hwana? 
Kogo wybierze dziewczyna na swojego chłopaka? 
Jaka kara spotka macochę dziewczyny i jej przyrodnią siostrę?
Czy jej brat się odnajdzie? Czy Eun Seung przebaczy Hwanowi, że to przez niego, jej brat zaginął? 

Jeśli jesteście tym zainteresowani zapraszam do oglądania :) 


Kilka kadrów z dramy:Moja opinia: 
Drama według mnie jest na wysokim poziomie do końca trzyma w napięciu. Każdy odcinek kończył się w takim momencie, że musiałeś oglądać dalej. 
Oprawa muzyczna była również dobrze dobrana, jak i aktorzy. Na początku bardzo polubiłam postać Jun See, ale potem nie wiem czemu nie mogłam doczekać się na wątki Eun Sung i Hwana. Drama jest bardzo dobrze przemyślana nic w niej nie jest nie potrzebne. Cała ta historia jest bardzo oryginalna, bo zazwyczaj w dramach tego typu pojawia się bogaty bohater który zdobywa serce dziewczyny i wszystko jest pięknie ładnie, a w tej dramie były różne przeciwności losu które sprawiały taką prawdziwość tej historii. Jak dla mnie tytuł jest godny polecenia dla tych co uwielbiają oglądać romanse.


Ocena: 7/10

Gatunek: Dramat, Romans


Muzyka z dramy: 


                                                                  W rolach głównych:


 Han Hye Joo jako Go Eun Sung 


      Lee Seung Ki jako Sun Woo Hwan  


  Bae Soo Bin jako Park Jun See


Moon Chae Won jako Yoo Seung MiKomentujcie ^_^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz