niedziela, 14 czerwca 2015

School 2013Streszczenie: 


Drama mówi o dwóch nauczycielach, którzy chcą pomóc i wskazać dobrą drogę swoim uczniom. Chłopak o imieniu Nam Soon, który jest uważany za beznadziejnego lenia. W szkole istnieje gang, który straszy swoją władzą całą szkołę. Lecz co ma jedno do drugiego? Otóż zaczęły się różne problemy w klasie które rozwiązuje para nauczycieli. Do ich klasy przychodzi nowy uczeń o imieniu Heung Soo. Uważany jest on za numer jeden w byciu Jiang. Nam Soon zaczął zachowywać się dziwnie i usługuje chłopakowi, który jest starszy od klasy o rok.

Kim jest tak naprawdę Heung Soo i Nam Soon? Jaki ma związek z  numer jeden w byciu Jiang z Nam Soonem? 
Dlaczego chłopak mu usługuje? 
Czy coś się za tym kryję? 

Jeśli chcecie wiedzieć zapraszam do oglądania :)


Kadry z dramy: 
Moja opinia: 


Właściwie, zaczęłam oglądać kolejną dramę z części szkoła i natknęłam się na poprzednią. Oczywiście musiałam ją oglądnąć bo gra w niej dwóch moich ulubionych aktorów.
Drama trochę smutna, momentami zabawna z odrobiną akcji. Po prostu uwielbiałam tę sceny gdzie walczyli haha :D 
Nauczycieli mieli spoko, ale przekonałam się co do nich dopiero pod koniec dramy. 
Muzyka była super. Aktory wspaniali i co ja mogę więcej powiedzieć SERDECZNIE POLECAM! 

Gatunek:  Szkolne
Ocena 8/10


Muzyka z dramy: 


W rolach głównych:Jang Na Ra jako Jung In Jae


Daniel Choi jako Kang Se Chan


Lee Jong Suk jako Go Nam Soon

Kim Woo Bin jako Park Heung SooKomentujcie :)

My boy
Streszczenie: 


Drama opowiada o dziewczynie  Geu Rim, która przyjechała do Seulu bu uczyć się w szkole dla artystów. Dostaje się do tej samej klasy co jej idol Tae Joon. W klasie poznaje też piękną, popularną i tajemniczą dziewczynę o imieniu Irene. Geu Rim została zmuszona do dzielenia z nią pokoju. Najdziwniejsze w Irene jest to, że nikt w szkole nigdy nie słyszał jej głosu

Jaki sekret skrywa Irene? Czy Geu Rim będzie z Tae Joonem, czy może zakocha się w kimś innym? 
I kim jest Hyun Woo? 

Jeśli chcecie wiedzieć zapraszam do oglądania! ^-^Kadry z dramy: 
Moja opinia:


Myślę, że drama jest fajna, lekka w sam raz na wieczór. Nie nudzi, wręcz przeciwnie nie jest ona jakąś 3 odcinkową dramą bez sensu, tylko pełną humoru, świetnej fabuły i aktorów. 
Główną bohaterkę uwielbiam świetnie tu pasuje, natomiast aktora grającego Hyun Woo widzę w dramie pierwszy raz i jak na razie polubiłam go. Fabuła fajna, chodź na miejscu reżysera zrobiłabym z tego dłuższą dramę z innymi ciekawymi zdarzeniami głównych bohaterów. Ogólnie dramę polecam na nudny wieczór inaczej jak dla mnie jest to tak zwana drama do poduchy ;D


W rolach głównych: 


Sun Woong jako Irene/ Hyun Woo


Kim So Hyun jako Jang Geu Rim 

Komentujcie :) 


You Came from the StarsStreszczenie:

W czasach dynastii Joseon pojawia się kosmita. Ratuję on 12-letnią dziewczynkę przed upadkiem z klifu. Spędzają razem trochę czasu i dziewczyna zakochuje się w nim. Niestety ginie przeszyta strzałą. Od tamtej pory kosmita żyje na Ziemi około 400 lat. Zmienia tożsamość co jedno stulecie. Posiadał on moce nadprzyrodzone typu: teleportacja, lewitacja i miał bardziej wyczulone zmysły niż u normalnej osoby. Po 400 latach mógł wrócić na swoją planetę, data ta wypadała za trzy miesiące. Kosmita żyjąc teraz jako Min Joon, profesor na uniwersytecie do którego zaczęła uczęszczać sława Hallyu - Song Yi, załatwiał ostatnie sprawy na Ziemi. Song Yi wprowadziła się do mieszkania obok apartamentu Min Joona. W windzie pomyliła go sobie z psychicznym fanem w wyniku czego chciała mu dać autograf i swoje zdjęcia. Kosmita zignorował ją na początku. Mieszkając koło niej spowodowało wiele przedziwnych sytuacji typu fotoreporterzy- ona nocuje u niego, pijana Song Yi itp. 
Za naszą gwiazdą lata już od podstawówki  Hui Kyung starając się o jej względy. 
Sława Song Yi zaczęła podupadać z powodu podejrzenia jej o morderstwo jednej z aktorek
Min Joon zaczął miewać różne wizje w których Song Yi była w niebezpieczeństwie. Postanowił zapobiec spełnieniu się tych wizji.
Czy pojawi sie jakieś uczucie miedzy Min Joonem a Song Yi?  Kogo wybierze Song Yi, Hui Kyuna czy Min Joona? Czt gwiazda Hally pozna sekret chłopaka? 

Jeśli chcecie wiedzieć zapraszam do oglądania :) 

Kadry z dramy:
Moja opinia:


Już dawno zastanawiałam się czy obejrzeć tą dramę, ale tytuł mnie zniechęcał, ale teraz oglądnęłam dramę pierwszą z prawej i wypadło na nią.  I jestem mile zaskoczona. Fabuła dramy jest bardzo ciekawe chodź momentami nudna, ale co tam :D. Co do głównych bohaterów jak dla mnie to aktorzy byli świetni. To pierwsza drama w której mogłam oglądnąć grę aktorską Jun Ji Hyun. Myślę, że w przyszłości oglądne więcej jej produkcji. Co do aktora głównego bohatera to powiem szczerze, że nie zbyt go lubie, jak dla mnie jest ok, ale nic więcej. Talent aktorski ma, ale chyba zapamiętałam go bardziej z dramy Dream High. Myślę, że nikt nie mógłby inny zagrać roli głównej bohaterki i kosmity. Bardzo również  polubiłam brata Song Yi.  Drama podobała mi się bo były też wprowadzone wątki o usiłowaniu zabójstwa Song Yi. To było bardzo ciekawe. Ogólnie drama w niektórych częściach smutna i radosna. 
Myślę, że warto ją polecić! :)
Gatunek: Romans, SciFi&Fantasty
Ocena: 8/10 


Muzyka z dramy oraz trailer: W rolach głównych: 


Kim Soo Hyun jako Do Min Joon 


Jun Ji Hyun jako Chun Song Yi 


Park Hae Jin jako Lee Hui Kyung


Yoo In Na jako Yoo Se Mi 


Ahn Jae Hyun jako Chun Yoon Jae

   
A co wy myślicie o tej dramie? czwartek, 4 czerwca 2015

Coffe PrincessStreszczenie:
Go Eun Chan jest głową rodziny, prowadzi lekcję tekwondo, jest dostawcą, rozwozi mleko. Natomiast Chi Han Kyul jest dziedzicem wielkiej spółki spożywczej. Przez pewną sytuację Han Kyul bierze Eun Chan za chłopaka i prosi ja by została jego kochankiem. Ponieważ nie chce by jego matka umawiała go na randki w ciemno. Matka chłopaka chce by sprawdził się w zawodzie i powierza mu doprowadzoną do ruiny kawiarnie. Chłopak zatrudnia w niej Eun Chan, swojego przyjaciela oraz byłego menadżera.  Do siostry dziewczyna zaleca się Min Yeop, przez jedną sytuacje zostaje zatrudniony w kawiarni wraz z Sun Ki. 
Jak Han Kyul zareaguje na wiadomość o tym, że Eun Chan jest dziewczyną? 
Co będzie z kawiarnią, czy uda im się postawić ją na nogi? 
Czy główni bohaterowie znajdą tam przyjaźń? Jakie uczucia połączą Han Kyula i Eun Chan? 
Czy może ktoś inny skradnie serce Eun Chan?

Jeśli jesteście ciekawi zapraszam do oglądania dramy! :) Kadry z dramy:   Moja opinia: 

Myślę, że drama jest fajna, lekka. Jest w niej i dużo wątków komediowych jak i miłosnych. Aktorzy, hm..... byli ok. Jakoś nie wyobrażam sobie innego aktora w roli Han Kyula, jak i aktorki w roli Eun Chan. Cały całokształt dramy był nawet ciekawy. Ale na pewno nie jest to jakieś arcydzieło. W wielu dramach było już wykorzystane, że główna bohaterka jest przebrana za chłopaka  więc to nie jest nic nowego. 

Gatunek: Romans, Komedia 
Ocena: 6/10 


W rolach głównych:


Yoon Eun Hye jako Go Eun Chan 


Goong Yoo jako Coi Han Kyul 


Lee Sun Gyun jako Choi Han Sung 


Komentujcie ;)